Oil Wonders sú unikátne vlasové oleje od Matrix. Teraz, po otestovaní vo vianočnej edícii, sa rad rozširuje o tri nové ošetrujúce oleje na vlasy.

Produkty Matrix Oil Wonders to je nielen starostlivosť o vlasy, ale aj exotický zmyslový zážitok. Obľúbený olejový rad sa teraz rozširuje aj o ošetrujúce oleje inšpirované dávnymi rituálmi krásy s prímesou exotiky. Stretnúť ste sa s nimi mohli už v špeciálnej vianočnej edícii, teraz ale prichádzajú aj ako štandardná ponuka vlasovej kozmetiky Matrix. Nové oleje Oil Wonders sú určené pre všetky typy vlasov a potešia práve svojim všestranným využitím. Každý z olejov je aromatickým elixírom ingrediencií ďalekých krajín, ktorý okamžite prinesie pocit relaxácie s nádychom exotiky. Vďaka veľkosti balenia môžete mať svoju obľúbenú vôňu Oil Wonders stále sebou a mať tak pri sebe kus exotiky aj v meste. Všetky oleje na vlasy Matrix Oil Wonders z tohto radu sa predávajú v 125ml balení. Cena je 11,70 €.

Oil wonders – tri horúce novinky

Oil Wonders Indian amla

Oil Wonders Indian amla je vlasový olej vhodný pre posilnenie vlasov. Vyživuje krehké oslabené vlasy, dodáva im silu a súčasne hebkosť a lesk.

Indian amla je vlasový olej vhodný pre posilnenie vlasov.

Indian amla je vlasový olej vhodný pre posilnenie vlasov.

Oil Wonders Amazonian murumuru

Oil Wonders Amazonian murumuru je olej na vlasy vhodný pre uhladenie vlasov. Pomáha kontrolovať neposlušné a neskrotné vlasy. Je ideálny ako prevencia proti krepovateniu vlasov. Oil Wonders Amazonian murumuru dodáva vlasom uhladený vzhľad, hebkosť a nádherný lesk.

Amazonian murumuru je olej na vlasy vhodný pre uhladenie vlasov.

Amazonian murumuru je olej na vlasy vhodný pre uhladenie vlasov.

Oil Wonders Egyptian hibiscus

Olej na vlasy Oil Wonders Egyptian hibiscus je olej s ibištekom pre žiarivú a lesklú farbu vlasov. Vlasový olej dodáva farbeným vlasom hebkosť a lesk a podporuje intenzitu farby.

Olej na vlasy Egyptian Hibiscus je olej s ibištekom pre žiarivú a lesklú farbu vlasov.

Olej na vlasy Egyptian Hibiscus je olej s ibištekom pre žiarivú a lesklú farbu vlasov.

Zdroj obrázkov: Matrix