Farba na vlasy Garnier Olia je olejová farba so 100% krytím šedín a v 25 intenzívnych odtieňoch. Ponúka ľahké farbenie vlasov v pohodlí domova.
Farba na vlasy Garnier Olia je olejová farba so 100% krytím šedín a v 25 intenzívnych odtieňoch. Ponúka ľahké farbenie vlasov v pohodlí domova.

Olia ponúka žiarivé červené odtiene pre vaše vlasy!

Vlasy a pekný účes si zaslúži byť videný. Skúste červené odtiene farieb Olia od Garnier bez amoniaku, ktoré sa o vlasy starajú a neničia ich. 

V kurze sú červené odtiene

Krásna, výrazna a žiarivá farba vlasov je najkrajšou ozdobou každej ženy. Dovoľte si experimentovať a vyskúšajte niektorý zo žiarivých červených odtieňov Olia od Garnier. Ohnivá farba je nie len neuveriteľne príťažlivá, ale tento rok je naviac podľa stylistu Jana Pokorného ohromne v kurze. A aké je jeho odporúčanie?  „Pri výbere farby sa rozhodne nemusíte držať pri zemi! V kurze sú napríklad červené odtiene. Skvelým príkladom je i speváčka Rihanna, ktorá  nosila žiarivo červenú hrivu už pred rokom. Napriek tomu, že červené vlasy pôsobia extravagantným dojmom, dokázala ich výborne predať tak vo svojich klipoch, ako aj na oficiálnych akciách. Všetko záleží na stylingu, nutná je samozrejme aj dávka odvahy.“

Garnier Olia - červené odtiene pre vaše vlasy. Vľavo farba 4.6 - tmavo červená, vpravo farba 6.60 intenzívna červená
Garnier Olia – červené odtiene pre vaše vlasy. Vľavo farba 4.6 – tmavo červená, vpravo farba 6.60 intenzívna červená

Vyskúšajte intenzívne odtiene farieb Olia

Pokiaľ ste doteraz nemali odvahu experimentovať s farbou vašich vlasov, teraz je čas dodať im trochu života. Olejové zloženie farieb Olia zaišťuje naozaj intenzívnu farbu a ošetrujúca zložka sa naviac postará o kvalitu vašich vlasov. Farby Olia naviac krásne kvetinovo voňajú, dobre sa nanášajú a 100% kryju šediny.

Zdroj obrázkov: Garnier