Oslabené vlasy majú nového pomocníka – Sérum de Force

Oslabené vlasy po nešetrné starostlivosť, ale tiež prirodzene slabé vlasy, majú novú šancu na „lepší život“. Je ním Sérum de Force z radu Mythic Oil.

Nové Sérum de Force z radu Mythic Oil od L’Oréal sľubuje, že vďaka nemu dostanú oslabené vlasy všetko čo potrebujú. Či už sú slabé, bez lesku alebo suché. „Zázračnou“ prísadou má byť olej z pupalky dvojročnej. Táto už v stredoveku známa bylina je cenená pre svoje výživné a regeneračné účinky, ktoré sa ukrývajú v pupalkovovom oleji. Ako dokáže sérum od Mythic Oil zregenerovať naše oslabené vlasy? Sérum de Force dokáže preniknúť hlboko do štruktúry našich vlasov a nielen do nich. Vyživuje tiež vlasovú pokožku. Poškodené vlákno sérum posilní a obnoví, zníži sa výrazným spôsobom lámavosť vlasov a vlasy získajú zdravší lesk.

Sérum de Force z radu Mythic Oil sľubuje pomoc pre oslabené vlasy.
Sérum de Force z radu Mythic Oil sľubuje pomoc pre oslabené vlasy.

Oslabené vlasy môžu byť minulosťou!

Ako dokáže sérum od Mythic Oil zregenerovať naše oslabené vlasy? Sérum de Force dokáže preniknúť hlboko do štruktúry našich vlasov a nielen do nich. Vyživuje tiež vlasovú pokožku. Poškodené vlákno sérum posilní a obnoví, zníži sa výrazným spôsobom lámavosť vlasov a vlasy získajú zdravší lesk.

Ako sérum na oslabené vlasy správne aplikovať?

  1. Do vlhkých, len uterákom vysušených vlasov aplikujte 2-4 pipety Sérum de Force od Mythic Oil.
  2. Sérum vmasírujte do pokožky hlavy a jemne naneste po celej dĺžke oslabených vlasov.
  3. Sústreďte sa na masáž a nanášanie. Urobte z neho voňavý rituál!
Sérum de Force z radu Mythic Oil je naozaj luxusná starostlivosť pre oslabené vlasy.
Sérum de Force z radu Mythic Oil je naozaj luxusná starostlivosť pre oslabené vlasy.

Luxus pre oslabené vlasy sa volá Sérum de Force Mythic Oil

Áno, aplikácia Séra de Force od Mythic Oil je skutočný rituál. Pri masáži sa uvoľňuje podmanivá vôňa mandarínok a čiernych ríbezlí, ktorá vytvára dokonalú súhru s jemnosťou drevitej vanilky a jazmínu. Je to aromaterapia a vlasová terapia pre oslabené vlasy v jednom. Sérum de Force Mythic Oil je doslova výživným parfumom pre vlasy.

Za koľko Sérum de Force Mythic Oil kúpite?

Odporúčaná predajná cena Sérum de Force Mythic Oil: 14,95 €

Zdroj obrázkov: L’Oréal