Pánske účesy

Najväčšia galéria s účesmi pre mužov ponúka pánske účesy so strihmi pre bežné nosenie aj pánsky styling pre špeciálne príležitosti. Inšpirujte sa!

Hľadáte vhodné pánske účesy? Inšpirujte sa pánskymi účesmi v našej veľkej fotogalérii s účesmi pre mužov. Sledujeme aktuálne trendy a práce štylistov a kaderníkov a vďaka nim stále galériu dopĺňame o módne novinky aj nápady. V galérii nájdete pánske strihy pre krátke vlasy, ale tiež pánske účesy nastylované pre špeciálne príležitosti alebo módne pánske účesy pre dlhšie vlasy – pre polodlhé aj pre dlhé.

FOTOGALÉRIA: Pánske účesy

Pánske účesy – ako sa nechať ostrihať a ako si správne vybrať vhodný účes!

  1. Nikdy nepodceňujte výber nového účesu pred návštevou kaderníka. Pánske účesy, ktoré nájdete v našej fotogalérii vás budú inšpirovať a účes, ktorý sa vám v galérii bude páčiť, si vždy vezmite sebou do holičstvá alebo ku kaderníkovi. Nikdy nechoďte meniť účes alebo sa strihať bez tejto prípravy a nikdy nenechávajte výber účesu pre vás len na kaderníkovi, najmä ak ho nepoznáte a neviete, čo od neho čakať. Svoj preferovaný účes kaderníkovi ľahko ukážete aj na svojom mobilnom telefóne alebo tablete.
  2. Vy sám najlepšie poznáte svoje vlasy a určite tušíte, čo sa s nimi dá a čo sa nedá robiť. Neprepadnite túžbe po pánskom účese, ktorý nie je vhodný pre vaše vlasy. Výsledok môže byť úplne iný, žalostný a extrémne náročný na údržbu.
  3. Nebojte sa práce so stylingovými prípravkami a tužiacou vlasovou kozmetikou. Je to bežná súčasť pánskej hygieny a mnoho pánskych účesu bez nej nejde vôbec vytvoriť alebo udržiavať. Styling dokonca vie udržať vaše vlasy dlhšie bez mastenia.
  4. Dobrý strih je taký, ktorý v noci nedegraduje. Len také pánske účesy a pánske strihy možno považovať za kvalitné, ktoré vyzerajú ráno presne tak, ako večer, keď ste šli spať. Vlasy nesmú odstávať, na hlave vám nesmie vznikať hniezdo, ktoré by nešlo učesať dvoma ťahmi hrebeňom. Ak tomu tak nie je, bežte späť do kaderníctva a konzultujte svoj ​​problém. Šikovný kaderník vám strih mierne upraví.
  5. Ide to aj bez hrebeňa – vďaka stylingu niektoré pánske účesy hrebeň vôbec nepotrebujú a na dennú úpravu účesu vám postačia prsty a styling.
  6. Pánske účesy strihané nakrátko potrebujú upravovať zhruba raz za mesiac. Nezabúdajte na to a neodkladajte návštevu svojho holiča alebo kaderníka.

Zdroj obrázkov: účesy svetových kaderníkov a firiem, Google

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný