Tiež pánsky strih môže mať francúzsky šarm. Pozrite sa na najlepšie pánske účesy, ktoré francúzski kaderníci prihlásili na HDA France.

Kadernícka súťaž Hairdressing Award France (HDA France) predstavila päť najlepších nominovaných francúzskych kaderníkov a ich účesy pre mužov. Pánske účesy jednotlivých kaderníkov sa výrazne líšia. Pánsky strih lavíruje od extravagantného, cez klasický, až po pánske vlasy s nádychom retro štýlu. Ktorý z týchto účes bude najbližšie vášmu vkusu, to nechám na vás. Teraz vám však predstavím päť skvelých kaderníkov Francúzska, ktorý vedia čarovať z mužskými vlasmi.

Pánsky strih ako šarmantný pánsky účes podľa najlepších francúzskych kaderníkov.

Pánsky strih ako šarmantný pánsky účes podľa najlepších francúzskych kaderníkov.

Pánsky strih len pre odvážnych podľa Loic Masurel

Loic Masurel a jeho pánske účesy nie sú pre každého. Popravde 99% percent z nás si povie – to sa predsa nedá nosiť. Ale premýšľajte páni, nemáte chuť niekedy na niečo štýlovejšieho, než na klasický pánsky strih? Voľba je na vás, ale napríklad na stranu hodené vlny s bradou, ale aj úhľadné krátke vlnky v civilnejšom podaní nositeľné rozhodne budú.

FOTOGALÉRIA: Pánske účesy Loic Masurel

O účesoch

Kaderník: Loic Masurel

Kadernícky salón: M Innovation

Fotograf: Kay Smith

Francúzske elegantné účesy pre mužov podľa Nahema Abaroudi

Oveľa civilnejšie vyzerajú účesy Nahema Abaroudi. Nedbalá elegancia strihu aj stylingu je presne tým, čo dáva pánskemu strihu aj celkovému účesu v tejto kolekcii už spomínaný francúzsky šarm.Ten nie je len pre ženy. Naopak. Práve francúzski muži dokážu kvôli svojmu šarmu okúzľovať ženy, aj keď nie sú žiadnymi prototypmi maskulínnej nádhery. A priznajme si, tiež chceme vyzerať dobre!

FOTOGALÉRIA: Pánske strihy Nahema Abaroudi

O účesoch

Kaderník: Nahema Abaroudi

Kadernícky salón: Jean Claude Aubry

Fotograf: Laurent Darmon

Pánske účesy budúcnosti podľa Robin Navarro Harraga

Pánsky strih a styling od kaderníka Toni&Guy v sebe nesú víziu budúcnosti. Robin Navarro Harraga síce tiež stavil na odvážny styling, ale s lákavo futuristickým nádychom. Niektoré kúsky nám síce ráno zaberú nejakú tú minútku pred zrkadlom a prsty ulepené od stylingu, ale povedzte, to nie sú len vlasy, to sú skutočne vydarené pánske účesy.

FOTOGALÉRIA: Účesy pre mužov od Robin Navarro Harraga

O účesoch

Kaderník: Robin Navarro Harraga

Kadernícky salón: Toni&Guy Palais Royal

Fotograf: Anthhony Meyer

Retro pánske účesy podľa Stephane Scotto di Cesare

Najviac som sa tešil na to, ako vám predstavím retro účesy od Stephane Scotto di Cesare. Retro nie sú len preto, že sú prezentované na sépiovej fotografii. Každý pánsky strih akoby vznikol v inej dobe. Prvému by dokonca pristal prívlastok vintage. Keď si však od týchto účesov pre mužov odmyslíme nádych nostalgie, sú to skvelé účesy pre dnešný moderný svet. Aj keď kosoštvorcové maxi kotlety s fúzmi možná opäť nebudú pre každého.

FOTOGALÉRIA: Pánske retro účesy podľa Stephane Scotto di Cesare

O účesoch

Kaderník: Stephane Scotto di Cesare

Kadernícky salón: Scotto di Cesare Formation

Fotograf: Gaetan Lecire

Pánske strihy s etno prvkami podľa Yoann Fernandez

Posledným kaderníkom, ktorého pánsky strih a účesy si predstavíme, je Yoann Fernandez. Jeho pánske účesy majú ľahký etno nádych a vďaka nemu sú veľmi rozmanité. Vrkôčiky, afrovlnky aj veľký kontrast dĺžok, ponúka hru s vlasmi podľa gusta každého konkrétneho nositeľa. Čo sa páči najviac ma? Jednoznačne afro s bradou.

FOTOGALÉRIA: Pánske etno strihy Yoann Fernandez

O účesoch

Kaderník: Yoann Fernandez

Kadernícky salón: Coiffeur Studio

Fotograf: Patrick Kuchno

Zdroj obrázkov: HDA France, účesy nominovaných francúzskych kaderníkov