Zdvihli ste už niekdy hovor z neznámeho čísla a potom ste to ľutovali? Nerobte to! Nechajte si zistiť, komu patrí telefónne číslo, ktoré vám volá.

Telefón zvoní a na ňom je neznáme číslo. Koľkokrát to neuvážene zdvihneme a v práci či v inej činnosti nás vyruší nezmyselná marketingová ponuka, či vás doženie váš starý známy, ktorého číslo ste už dávno zmazali z telefónu a rozhodne naňho nemáte práve teraz chuť. Dôvodov, prečo nezdvíhať neznáme čísla, nájdeme určite neúrekom. Ale čo ak je hovor predsa len dôležitý, alebo od niekoho, na koho telefonát čakáme? Čo keď vám chce trebárs vaša kaderníčka navrhnúť iný termín návštevy kaderníctva a vy ju nemáte uloženú vo svojo telefóne? Alebo ak čakáte ešte dôležitejší hovor? Riešenie je jednoduché, nechajte si zistiť, komu patrí telefónne číslo, ktoré vám volá.

Už nemusíte zdvíhať neznáme čísla. Nechajte si zistiť, komu patrí telefónne číslo, ktoré vám volá.

Už nemusíte zdvíhať neznáme čísla. Nechajte si zistiť, komu patrí telefónne číslo, ktoré vám volá.

Kto mi volal? Viete to do 20 minút!

Informácií o telefónnych číslach je na internete stále pomerne málo. Je preto dobré, že vznikla služba Tel-zoznam.sk, ktorá vám majiteľa neznámeho čísla dokáže zistiť. A je jedno, či ide o mobilný telefón alebo pevnú linku, z ktorej volajúci volal. Komu patrí telefónne číslo sa dozviete zhruba do 20 minút a za identifikáciu toho, kto vám volal, zaplatíte 1,70 €. Platba za službu prebieha veľmi rýchlo a jednoducho cez SMS. Akonáhle službu uhradíte, je vám meno majiteľa telefónu odoslané e-mailom.

Služba Tel-zoznam.sk vám zistí, kto vám volal.

Služba Tel-zoznam.sk vám zistí, kto vám volal.

Komu patrí telefónne číslo zistíte s maximálnou diskrétnosťou

Služba, ktorá dohľadá volajúceho a zistí, kto mi volal, je naprosto diskrétna. Hľadaná osoba sa v žiadnom prípade nedozvie, že ste ju hľadali. Tel-zoznam.sk na neznáme telefónne čísla nevolá, neposiela žiadne SMS a ani majiteľa čísla inak nekontaktuje.

Informácie o telefónnych číslach sú dostupné online cez pracovný deň od 8:00 do 20:00. V tomto prípade vám číslo zašle obvykle do 20, maximálne 30 minút. Využiť dopyt na službu cez online formulár máte možnosť aj cez víkendy. Pripravte se ale, že dohľadanie volajúceho bude dlhšie, v rádoch aj niekoľkých hodín. Je samozrejmosťou, že pokiaľ sa telefónne číslo dohľadať nepodarí, za službu nič neplatíte. Hradíte ju len v prípade úspešného dohľadania volajúceho. Všetko naviac prebieha bez registrácii k službe.

Zdroj obrázkov: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – špecialista na copywriting a vizualizáciu obsahu

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník