Český kadeřník a vlasový štylista Patrik Hagara vytvořil novou kolekci romantických společenských účesů inspirovaných anděly v ženském těle.

Traja anjeli, Donachiel, Barakiel a Rabia, dostali vďaka Patrikovi Hagarovi ženské zhmotnenie. Český kaderník a vlasový stylista Patrik Hagara sa totiž týmito tromi anjelmi inšpiroval a vytvoril nádhernú kolekciu dámskych spoločenských účesov. Svoju kolekciu Patrik pomenoval Romantická osobnosť a už sám názov vypovedá, že rozhodne nejde o žiadne extravagantné účesy, ale naopak, o účesy elegantné a v romantickom duchu. Kolekcia troch účesov, alebo ak chcete vzhľadom k ich forme – vyčesov, bude skvelou inšpiráciou pre spoločenskú a plesovú sezónu jeseň/zima 2014/2015. Patrik Hagara však svoje účesy nevytvoril ako kadernícky fast food, ale ako luxusnú nadčasovú inšpiráciu, ktorá obstojí aj v ďalších sezónach.

Romantická duša kaderníka Patrika Hagaru predstavuje anjelskú kolekciu spoločenských účesov s názvom Romantická osobnosť.

Romantická duša kaderníka Patrika Hagaru predstavuje anjelskú kolekciu spoločenských účesov s názvom Romantická osobnosť.

Kolekciu účesov Patrika Hagaru Romantická osobnosť doplnili na fotografiách Radka Kudláčka romantické večerné šaty. Sú z dielne známej českej módnej návrhárky Jiřiny Tauchmanovej.

Každému zo svojich účesov dal Patrik Hagara tiež meno. Ako inak, než anjelske. Bezpohlavným menám anjelov vdýchol Patrik ženskú dušu a poženštil je. Tak vznikla tri nádherná mená účesov: Donachiela, Barakiela a Rabia.

Patrik Hagara – Donachiela

Donachiela Patrika Hagaru je romantická ryšavka s rozpustenými vlasmi. Nádherné vlny jej hladí ramená a anjel Donachiel vás láka k vyznaniu svojich citov k tak anjelsky nádhernej ženskej kráse. Účes dokonale dopĺňajú krivky dlhých večerných šiat Jiřiny Tauchmanovej a Donachiela je anjelsky krásna ako morská panna z Andersenových rozprávok.

Patrik Hagara – Donachiela: Účes z kolekcie spoločenských účesov pre sezónu jeseň/zima 2014/2015.

Patrik Hagara – Donachiela: Účes z kolekcie spoločenských účesov pre sezónu jeseň/zima 2014/2015.

Patrik Hagara – Barakiela

Hagarova nadpozemská kráska Barakiela je blondínka s drdolom z hladkých bochníčkov. S týmto účesom sa Patrik Hagara dostal tiež do finále súťaže Inšpirácia 2015 a účes sa takisto stal tvárou nového Chomutovskeho salóna Diamond beauty Dany Bárovej. Práve Dana Bárová, majiteľka tohto salónu a tiež vizážistka, celú Patrikovu kolekciu opisovala. Barakiela sa tajomne zahalila do nádhernej čiernej čipkovanej škrabošky a odhalila sa v nádherných čipkovaných šatách Jiřiny Tauchmanovej postavených na kontrastoch svetla a tmy šerosvitu.

Patrik Hagara – Barakiela: Účes z kolekcie spoločenských účesov pre sezónu jeseň/zima 2014/2015.

Patrik Hagara – Barakiela: Účes z kolekcie spoločenských účesov pre sezónu jeseň/zima 2014/2015.

Patrik Hagara – Rabia

Zlatovláska s vyčesanými vlasmi je posledným modelom anjelskej romantickej kolekcie účesov Patrika Hagaru. Nádherný účes dostal meno po jednom z desiatich anjelov slnka. To akoby sa odrážalo na každom úhľadne poskladanom prameňu do nádherného výčesu, ktorý dopĺňajú zlatisté šaty s tylovým „obláčikom“ na ramene z kolekcie Jiřiny Tauchmanovej.

Patrik Hagara – Rabia: Účes z kolekcie spoločenských účesov pre sezónu jeseň/zima 2014/2015.

Patrik Hagara – Rabia: Účes z kolekcie spoločenských účesov pre sezónu jeseň/zima 2014/2015.

Kolekcia účesov Patrika Hagaru pre sezónu jeseň/zima 2014/2015 dostala tiež ústredný motív – exoticky vyzerajúcu krásku, ktorej vlasy sa romanticky rozleteli ako krídla anjelov. Modelkou tohto účesov je kráska, ktorú Patrik učesal ako svoju anjelskú Rabiu.

Zoznámte sa s anjelmi Patrika Hagaru

Donachiel – anjel, ktorý poskytuje cieľ všetkým citom.

Barakiel – láskavý anjel úspechu, bohatstva a šťastia, symbol osvietenia, jeden zo siedmich archanjelov, ktorý riadi radu Seraphu.

Rabia – jeden z desiatich anjelov slnka.

Tím pre kolekciu účesov Patrika Hagaru

Vlasy: Patrik Hagara
Foto: Radek Kudláček
Make-up: Dana Bárová
Šaty: Jiřina Tauchmanová
Modelky: Lenka Kovaříková a Eliška Hurárová

 

Zdroj obrázkov: Patrik Hagara – kaderník a vlasový štylista

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník