Pletené vrkoče

Hľadáte trendy účesy s pletenými vrkočmi či s pletenými drdolmi? Naša veľká galéria vám predstaví pletené vrkoče v účesoch na bežný deň aj do spoločnosti.

Účesy ako pletené vrkoče už nie sú prehliadaným vintage účesom ani účesom v štýle „späť do školy“. Pletený vrkoč je trendy účesom pre bežný deň aj do spoločnosti. S pletenými vrkočami sa dá kúzliť viac, než ste si najskôr doteraz mysleli. V galérii nájdete prosté a nositeľné nápady, ale aj extravagantné inšpirácie pre tých odvážnejších. Najväčšia fotogalérie účesov s pletenými vrkočami je tu pre vás!

FOTOGALÉRIA: Pletené vrkoče

Pletené vrkoče – 10 tipov na trendy pletený vrkoč!

 1. Jeden pletený vrkoč, dva zapletané vrkoče, pletený vrkoč na strane, pletený vrkoč vzadu – to všetko sa nosí a dokonca môžete začať tými najjednoduchšími pletenými vrkočami z troch prameňov. Pletené vrkoče sú takým hitom, že aj toto stačí.
 2. Nemáte na pletené vrkoče dosť dlhé vlasy? Alebo ich nemáte dosť husté? Skúste pletené vrkoče ako príčesky. Veľké, alebo tie maličké, ktoré poslúžia napríklad ako pripnutý pletený vrkoč, čelenka, alebo miesto stuhy na zaviazanie chvosta.
 3. Nahraďte niektoré pramene vlasov pletenými vrkočami. Môžete si ich zapliesť z vlastných vlasov, alebo si pripnite príčeskový pletený vrkôčik.
 4. S pletenými vrkočami sa dá čarovať ako sa sochárskou hmotou. Modelujte na hlave umelecké diela z pletených vrkočov a vrkôčikov. Z vlastných aj umelých.
 5. Drdoly z pletených vrkočov v štýle Tymošenkovej, ale aj drdoly z pletených vrkôčikov 2.0 – to všetko je hitom a účes tohto typu možno upraviť pre bežný pracovný deň, ale aj ako spoločenské účesy.
 6. Inšpirujte sa obrím pleteným maxi vrkočom v štýle českej kaderníčky Petry Měchurovej. Vyzerá úžasne!

  Maxi pletený vrkoč českej kaderníčky Petry Měchurovej.

  Maxi pletený vrkoč českej kaderníčky Petry Měchurovej.

 7. Účesy na ples z pletených vrkočov? Úžasný nápad, ktorý rozhodne skúste.
 8. Svadobné účesy z pletených vrkočov vyzerajú úžasne. Ak sa chystáte na svoj ​​veľký deň, zvážte taký účes. Ak vám chýba správna dĺžka vlasov, pomôžte si pridanými pletenými vrkôčikmi a vrkočami. Vrkoče možno upliesť aj z clip-in vlasov.
 9. Späť do školy s pletenými vrkočami, späť do práce s novým pleteným vrkočom … S pleteným vrkočom v tejto sezóne prakticky kamkoľvek. Tak si radšej vyberte v galérii hneď niekoľko variánt, ktoré skúsite.
 10. Prežijú pletené vrkoče aj do ďalšej sezóny jar / leto 2015? Rozhodne áno. Pozrite sa a inšpirujte sa napríklad účesmi Donna Karan a jej značky DKNY. Na móle modelky predviedli účesy DKNY s pletenými vrkočami, mokrým efektom a cik-cak cestičkou.

Zdroj obrázkov: účesy kaderníkov a firiem, Google, účes z kolekcie Petra Měchurová

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný