Venujte tento rok partnerský darček – konkrétne náramky pre páry.

Premýšľate nad darčekom k Valentínovi? Venujte partnerský náramok

Svätý Valentín je legendárnou postavou kresťanských dejín a vďaka nemu si každoročne, 14. februára, tento sviatok pripomíname ako deň zamilovaných. Tradične sa obdarovávame šperkami, kvetinami či sladkosťami. Venujte tento rok partnerský darček – konkrétne náramky pre páry.

Valentín pochádzal z Terni, z mesta v dnešnom Taliansku, kde pôsobil ako kňaz. V tej dobe cisár Claudius II. zakázal svojim vojakom uzatvárať manželstvá. Lenže Valentín toto nariadenie ignoroval a zamilovaných tajne sobášil. Za to ho dal cisár uväzniť. Ani vo väzení dobrosrdečnosť Valentína neskončila. Liečil tu chorých a dokonca zo slepoty a z hluchoty vyliečil aj dcéru žalárnika. Podľa legendy bol aj sám zamilovaným do sudcovej dcéry a ešte pred svojou popravou, 14.februára, jej posla lístok s vyznaním a s podpisom: „Od Tvojho Valentína“.

Sviatok Valentín sa uchytil aj u nás, ale až v posledných rokoch, kedy sme si ho prevzali z anglosaských tradícií. Tradične s partnermi zájdeme na slávnostnú večeru a vymieňame si tiež drobné darčeky. Už máte pre partnera vymyslený valentínsky darček?

Šperky sú ideálnym darčekom z lásky

Môžete ich darovať žene, ale tiež mužom. Pre mužov sú vhodné predovšetkým náramky. Takže pokiaľ hľadáte partnerský darček v oblasti šperkov, teda pre seba aj partnera, dobré je siahnuť práve po náramku. Úžasné párové náramky v dizajnovom prevedení ponúka e-shop Atale.sk.

Náramky Atàle pre páry sú vhodné ako darček na Valentína

Krásne párové náramky Atàle sú veľmi decentné a originálne šperky v čierno-červenom prevedení. Na módnej šnúrke, ktorej veľkosť si môžete voliť podľa potreby, sa nachádza decentné srdce. Tento módny párový náramok sa bude vynímať na ženskej aj mužskej ruke. Tieto náramky ale v sortimente objavíte aj po jednom kuse v iných farbách. Ako valentínsky darček sa hodia aj ďalšie náramky. V e-shope Atale.sk objavíte aj krásne strieborné a pozlátené náramky so srdiečkom. Aj tie sú vhodné  ako partnerský darček.