Ružové vlasy

Ružové vlasy – pre niekoho sen, pre niekoho farba, ktorá na vlasy nepatrí. Ružová farba na vlasy však môže mať mnoho podôb, tak sa určite pozrite.

Rozhodne nie je len jeden odtieň ružovej. Dokonca nemôžeme hovoriť ani o tom, že ružová môže byť iba tmavšia alebo svetlejšia. To áno, tým ale výpočet ružových odtieňov nekončí. Ružové vlasy tak nie sú len o strihu a stylingu, ktorý k nim zvolíme, ale aj o až neuveriteľnej rozmanitosti, ktorú nám dávajú odtiene ružovej farby. Ružová farba na vlasy sa môže blížiť fialovej, alebo sa naopak miešať sa so žltými tónmi a cez ne prechádzať až do marhuľovej. Ďalšie možnosti ružovej farby po sýtosti a odtieňoch je v jej kombinácii. Mieša sa do multibarevných melírov, alebo aktuálne je extra módna jej kombinácia s pastelovo modrú. Ružové vlasy sú variabilné a všetky možnosti slovami vyčerpáme len ťažko. Lepšie je sa pozrieť na galériu účesov s ružovými vlasmi.

GALÉRIA ÚČESOV: Ružové vlasy

Účesy pre ružové vlasy – viete, aká ružová farba na vlasy vám pristane?

  1. Všeobecne je pre ružové vlasy potrebný svetlý blond základ. Takže nezabudnite, že prechod z tmavej brunetky na ružový účes znamená prechod cez blond. Skúste ako ochranu vlasov pri odfarbovaní žiadať vo svojom kaderníctve Fibreplex.
  2. Jednoliaty ružový odtieň farby vlasov sa hodí najmä pre krátke a polodlhé vlasy. Voľte jemné pastelové odtiene. Tmavšie odtiene radšej preložte melírovaním.
  3. Najmódnejšie melíry pre ružové vlasy sú s modrou (ako kombinácia farieb roka Rose Quartz a Serenity), s fialovou, ako prechody do oranžovožltých odtieňov a multifarebné pastelové melíry.
  4. Extra módnou farbou vlasov je v roku 2016 šedá. S ružovou ju môžete kombinovať vo forme color blokov: teda ako farbu do strihu. Každá vrstva strihu má svoju farbu. V tomto prípade sa striedajú ružové vlasy a šedá farba vlasov.
  5. Extra módne sú farebne postaršené odtiene ružovej do odtieňa tzv. ružového bronzu. K ružovej sa pridáva i bronzový žltkastý odtieň.
  6. Ružové končeky vlasov áno, ale len ako súčasť premysleného strihu. Nie len ako nepremyslené oživenie dlhého účesu.
  7. Ružové vlasy sa skvele snúbia s hrou s textúrou vlasov. Dohromady potom tvoria nové efekty účesu.
  8. Ružová vo vlasoch sa rada hrá so vzormi – melír môže napríklad vykresľovať zvieracie vzory.
  9. Vlasy v ružovej farbe sú ideálne do hravých podholených účesov alebo v účesoch s vyholenou kresbou. Tieto buzz cut účesy patrí medzi trendy účesy 2016.
  10. Nezabudnite, že niekedy je menej viac a pre ružové vlasy to platí tiež. Niekedy k dokonalému ružovému účesu stačí štipka ružovej farby na vlasy, napríklad ako farebný výkroj do blond vlasov.

Zdroj obrázkov: účesy kaderníkov a firiem

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník