Šampóny Kérastase pre suché vlasy patria medzi to najlepšie pre každú z nás, ktoré sa stretávame práve s problémom presušených vlasov. Tu je šesť hrdinov!

Obvykle počúvame pravý opak ako sťažovanie si na suché vlasy. Avšak najmä my, baby a ženy s dlhými vlasmi, predovšetkým vlnitými a kučeravými, mávame často problém práve s nimi. Vysušené vlasy nás trápia tiež po farbení, najmä po tom menej šetrnom, v lete, keď nám na vlasy pečie slniečko viac než je zdravé alebo naopak v zime, kedy naša už beztak suché vlasy ešte viac trpia v presušených miestnostiach. Šampóny Kérastase pre suché vlasy patrí skutočne medzi to najlepšie, čo vlasová kozmetika ponúka a čo sa dá kúpiť.

Hrdinovia v starostlivosti o suché vlasy, aneb šampóny Kérastase pre suché vlasy.

Hrdinovia v starostlivosti o suché vlasy, aneb šampóny Kérastase pre suché vlasy.

Zvyčajne sa nad šampónom zamýšľame menej, než nad výberom následnej starostlivosti pre suché vlasy. To je ale chyba. Nestačia len kondicionéry a balzamy pre suché vlasy. Je to práve šampón, ktorý dokáže narobiť s našimi suchými vlasmi paseku a ešte viac ich vysušiť. Potom už je pomoc zložitá. Preto je základom správnej starostlivosti o suché vlasy, práve výber vhodného šampónu na suché vlasy. Teraz vám teda predstavím šesť „hrdinov“ jednej z najlepších profesionálnych značiek vlasovej kozmetiky – šesť šampónov na suché vlasy Kérastase.

Šampony Kérastase pre suché vlasy

1. Kérastase Elixir Ultime bohatý olejový šampón pre silné, hrubé a suché vlasy →

2. Kérastase Nutritive pred-šamponová starostlivosť pre extrémne suché a poškodené vlasy →

3. Kérastase Nutritive šampón pre suché vlasy →

4. Kérastase Nutritive termoaktívny šampón pre veľmi suché a citlivé vlasy →

5. Kérastase Nutritive vyživujúci šampón pre suché vlasy →

6. Kérastase Resistance obnovujúci šampón pre poškodené, chemicky ošetrené vlasy →

Verím, že vám tento unikátny prehľad šampónov Kérastase pre suché vlasy dobre poslúži. Veľakrát nie je vôbec nič jednoduché vyznať sa vo vlasovej kozmetike, kde sa neustále mení rady a kozmetika sa nazýva dosť prapodivnými„user unfriendly“ menami.

Kérastase Elixir Ultime bohatý olejový šampón pre silné, hrubé a suché vlasy

Šampón na suché vlasy Kérastase Elixír Ultime je skvelý pomocník pre silné, hrubé a suché vlasy. Stavia na zloženiu vytvorenom z koncentrovaných vlasových olejov. Šampón vlasy nevysuší, naopak, získajú pružnosť, očarí vás doslova poskakujúce pramene vlasov a až neskutočný lesk. Šampóny Kérastase pre suché vlasy Elixír Ultime majú schopnosť udržať optimálnu vlhkosť vlasov a výrazne je na dotyk zjemniť. Šampón zaceľuje rozštiepené končeky, regeneruje vlasy, vlasy hlboko hydratuje a to aj pokiaľ ide o skutočne extrémne vysušené vlasy, dodáva vlasom lesk, oživuje vlasy bez jasu a uhladzuje krepaté vlasy.

Šampón Kérastase Elixir Ultime pre suché vlasy obsahuje arganový olej, ktorý zvyšuje poddajnosť vlasov a vyhladzuje ich štruktúru; olej zo semienok pracachy, ktorá vlasy obnovuje na bunkovej úrovni a má silné antioxidačné vlastnosti; výťažok z kukuričných klíčkov pre výživu vlasov; kokosový olej pre ľahké rozčesávanie, lesk, uhladenie vlasov a výživu vlasovej pokožky; bambucké maslo, ktoré dodá vlasom lesk a hebkosť a výťažok z čajovníka čínskeho, ktorý obsahuje vitamín B a ďalšie dôležité minerály, má schopnosť znížiť lámavosť vlasov a upokojiť vlasovú pokožku.

Kérastase Nutritive pred-šamponová starostlivosť pre extrémne suché a poškodené vlasy

Už názov Kérastase Nutritive pred-šamponová starostlivosť napovedá, že nejde o typický šampón na suché vlasy. Ako všetky ďalšie produkty z radu Kérastase Nutritive, poskytuje táto předšamponová starostlivosti Nutrition Replenisher pomoc ešte pred ich umývaním. Vyživuje a chráni vlasy pred UV slnečnými lúčmi. Vlasy sú po použití mäkké, hebké a zamatovo lesklé.

Kérastase Nutritive pred-šamponová starostlivosť pre extrémne suché a poškodené vlasy zabraňuje opakovanému vysušeniu vlasového vlákna a to vďaka tzv. Dosage Gluco Active technológii. Do vlasov sa vďaka prípravku dostáva glukóza, ktorá vyživuje vlasové vlákno a lipidy, ktoré sa podieľajú na jeho vyhladení. Predmycia starostlivosť je vhodná pre extrémne suché a citlivé vlasy.

Pred-šamponová starostlivosť Kérastase Nutritive sa aplikuje na suché, alebo uterákom vysušené vlasy. Nechá sa pôsobiť 10 minút a potom sa umyje šampónom na suché vlasy Kérastase.

Kérastase Nutritive šampón pre suché vlasy

Áno, toto je presne ten šampón, ktorým je vhodné umyť si vlasy po pred-šampónovej kúre. Poskytuje intenzívnu starostlivosť o suché vlasy, ktoré pri jeho používaní zostávajú hladké, zdravé, jemné a pružné. Je skvelý aj pre časté používanie. Vďaka šampónu Kérastase Nutritive šampón pre suché vlasy sú vlasy skvele vyživené, chránené pred vysušovaním i ďalšími vonkajšími vplyvmi.

Šampón na suché vlasy Kérastase Nutritive je postavený na inovatívnej technológii Gluco Sleek, ktorá poskytuje vlasom výživu od korienkov až po končeky vlasov. Glucidy v šampóne dodávajú vlasovému vláknu potrebnú energiu. O hebkosť a lesk sa stará extrakt z materskej kašičky. Xylóza v šampóne má termoaktívne zložky, ktoré vlas chránia pred škodlivými účinkami tepla. Protidy vlasy vyživia a dajú mu hebkosť, lipidy ochráni vlasové vlákno pred vysušením. Šampón Kérastase Nutritive šampón pre suché vlasy sa hodí najmä pre vlasy suché a oslabené.

Kérastase Nutritive termoaktívny šampón pre veľmi suché a citlivé vlasy

Aj naďalej zostávame u Kérastase Nutritive, avšak tentoraz má šampón ešte silnejšiu termoaktívnu ochranu. Termoaktívny šampón Bain Nutri Thermique pre veľmi citlivé až suché vlasy dodáva vlasom energiu, hebkosť, lesk a najmä silnú ochranu pred teplom.

Popri už spomínanej Gluko Sleek technológie, obsiahnutej materskej kašičky a xylózy, obsahuje tento šampón na suché vlasy guaran, ktorý má zvláčňujúce účinky a pomáha vlasy chrániť pred mechanickým poškodením. Obsiahnutý nectar termique dáva vlasom hebkosť od korienkov až po končeky a optimálny lesk. Hodí sa pre citlivé suché vlasy.

Kérastase Nutritive vyživujúci šampón pre suché vlasy

Povedala by som, že chaos je dokonaný ďalším produktom Kérastase Nutritive pre suché vlasy. Hodí sa najmä pre suché a nepoddajné vlasy. Dodáva suchým vlasom optimálnu výživu. Aj nepoddajné vlasy sa po jeho použití ľahko rozčesávajú, sú lesklé, hebké a ľahko upraviteľné. Zmieriť sa musíte s tým, že obsahuje palmový olej. Ten totiž spolu s kationovými polyméry (tzv. Komplex Nutri-Huile) dokáže obnoviť vláčnosť vlasov. Vlasy na dotyk zjemnia a necuchajú sa. Obsiahnuté silikónové deriváty (ďalšia vec ktorá síce býva zatracovaná, ale pre nás suchovlásky – vďaka za ne) zaručujú dlhodobú ochranu vlasov proti krepovateniu.

Kérastase Resistance obnovujúci šampón pre poškodené, chemicky ošetrené vlasy

Šampóny Kérastase pre suché vlasy sa teraz predstaví posledným produktom. Tým je Kérastase Resistance obnovujúci šampón pre poškodené, chemicky ošetrené vlasy. Ide o obnovujúci šampónovú kúpeľ pre zničené vlasy. Obaľuje vlasové vlákno počas umývania a súčasne táto terapia eliminuje trenie.

Zdroj obrázkov: Kérastase

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník