Milujete farby? Táto sezóna im skutočne praje. Pestrosť dominuje oblečeniu, módnym doplnkom aj účesom. Avšak nový trend už nie je o tom, že si farby doprajete len na jednom výrazne pestrom kúsku. Naopak. Vzory a farby mixujte ako koktejl. Vyberte si pestré šaty Desigual a úžasná hra s farbami môže začať!

Rozhodli ste sa konečne zabudnúť na nudný účes a staviť na pestré farby alebo dokonca na melír? Vezmite to od základu. Hneď po návšteve kaderníka namixujte nové farby aj do svojho šatníku. Určite vám nesmie chýbať pestrý kúsok od Desigual. Aký zvoliť? Určite nezabudnite na šaty Desigual, ale ani na kabelku alebo topánky tejto značky.

Pestrosť je hitom sezóny 2018. Desigual šaty, kabelky, topánky a módne doplnky ju ponúkajú permanentne!

Pestrosť je hitom sezóny 2018. Desigual šaty, kabelky, topánky a módne doplnky ju ponúkajú permanentne!

Pre jar a leto si určite vyberte dámske šaty Desigual

Nové šaty Desigual sú hlavne v príjemných letných dĺžkach nad kolená, ale v novej kolekcii Desigual 2018 nechýbajú ani dlhé maxi šaty. Ako túto farebnú smršť doladiť s účesom, ktorý je taktiež farebný alebo dokonca multifarebný? Jednoducho. Možnosti sú dve. Vsadiť môžete na kontrast, kde bude farba vlasov vo výraznom kontraste s dominantnou farbou šiat. Druhou možnosťou je hľadať zhodu a vybrať si taký vzor šiat Desigual, ktorý sa aspoň jednou svojou farbou vo vzore dokáže zladiť s aspoň jednou farbou vášho melíru vo vlasoch. Aj maličká spojitosť vo farbách vytvorí naprosto dokonalý súlad.

Šaty Desigual z novej kolekcie jar/leto 2018.

Šaty Desigual z novej kolekcie jar/leto 2018.

Kabelky Desigual 2018 – hitom je púdrový odtieň

Ani kabelky Desigual nezabudli na pestré vzory a farby, ktoré skvostne doladíte s účesmi. Ale hitom pre jar a leto 2018 sú predovšetkým tašky, batohy a Desigual kabelky v púdrovom odtieni. Kolekcia nesie názov Metallic Splatter a perfektne se doplňuje s farebným trendom, ktorý rovnakú farbu priniesol aj na tenisky. Na tých sa púdrová, alebo metalická púdrová, objavuje predovšetkým ako doplnková farba na zvýraznených špičkách, pätách alebo na mašli, ktorá ako nový módny trend nahradzuje šnúrku.

A k akému módnemu odtieňu vlasov bude púdrový odtieň kabelky ladiť najviac? Predsa k účesu v tohtoročnej farbe roku, ktorou je Ultra Violet. A taktiež k melírom, do ktorých sa tmavofialová dostala ako jedna z farieb.

Jarným a letným hitom pre kabelky Desigual je púdrový odtieň.

Jarným a letným hitom pre kabelky Desigual je púdrový odtieň.

Dámske topánky Desigual vás rýchlo naladia na letnú vlnu

Dokonalosť farebného outfitu si užijete iba vtedy, keď nezabudnete na obuv. Aj topánky totiž majú čo povedať k celkovému farebnému vyzneniu outfitu. Zabudnite na obyčajnú čisto bielu alebo čiernu obuv. Farby a vzory, ktoré pre svoje letné tenisky, nízke sandále alebo sandále na podpätkoch zvolíte, dokážu váš look dotiahnuť k dokonalosti.

Čo je hitom aktuálnej kolekcie Desigual obuvi? Predovšetkým úžasné biele tenisky s pestrým zdobením. Obľúbite si tenisky s tlačenou krajkou, ale aj dámske biele tenisky k sukni s ružami na menšej platforme. Dámske topánky Desigual sú naviac nielen pekné, ale aj pohodlné.

Topánky Desigual ponúkajú mimo iné skvelé modely módnych tenisiek k sukni.

Topánky Desigual ponúkajú mimo iné skvelé modely módnych tenisiek k sukni.

Prepadli ste pestrofarebnej mánii? Nenechajte si ujsť Desigual zľavy

Chcete si dopriať ešte viac radosti z nákupov? Sledujte Desigual zľavy, ktoré vám umožnia kúpiť si výhodne kúsky zo starších kolekcií. V zľavách nájdete oblečenie pre aktuálnu sezónu, ale aj kúsky, ktoré vás pripravia na tú ďalšiu. Avšak prečo nie? Hlavne keď tak výhodným cenám, aké ponúka Desigual výpredaj, sa dá odolať len veľmi ťažko!

Zdroj obrázkov: Desigual kolekcia – Differenta.sk, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník