Nepáči sa vám žiadna bežná sedačka, či sa vám žiadna rozmerovo nevojde do vášho interiéru? Riešením sú kvalitné slovenské sedačky na mieru.

Sortiment nábytku je dnes skutočne široký a inak tomu nie je ani pokiaľ ide o sedačky. Napriek tomu však veľmi často narazíme práve pri ich výbere na problémy. Jedným býva to, že sa nakoniec žiadna sedačka netrafí presne do nášho vkusu. Keď už nám sadne pokiaľ ide o veľkosť a tvar, nakoniec si nedokážeme vybrať materiál či dizajn čalúnenia. Často máme presnú predstavu o tom, ako by mala sedacia súprava vypadať a nie a nie práve takú nájsť. Ešte väčší problém riešime vo chvíli, keď narazíme na rozmerové problémy. Nemusíte mať dokonca ani nijak zásadne atypický interiér, aby vám napríklad k umiestneniu na optimálne miesto v miestnosti chýbalo pár centimetrov či dokonca len milimetrov. V tej chvíli sme nútený do kompromisov, s ktorými nebudeme nikdy spokojní. Riešenie však existuje – sú ním sedačky na mieru. Tie, a k tomu akýkoľvek ďalší na mieru vyrobený čalúnený nábytok, vyrába firma, ktorej ponuku nájdete na stránkach Sedacky.com.

Na Sedacky.com vám vyrobia akýkoľvek čalúnený nábytok doslova na mieru, vrátane sedačky na mieru.

Na Sedacky.com vám vyrobia akýkoľvek čalúnený nábytok doslova na mieru, vrátane sedačky na mieru.

Sedačky na mieru do bytu, do kancelárie aj do salónu

Výroba sedačky na mieru je podľa výrobcu veľmi sofistikovaná ručná práca porovnateľná s krajčírskou zručnosťou, akou je výroba oblekov alebo šiat na mieru. Spoločnosť ponúka skutočne kompletné služby. Nejde len o malé úpravy štandartných rozmerov modelových sedačiek, ale o skutočnú výrobu na mieru podľa vašich vlastných nákresov, fotografií a požiadaviek na materiál, tvar, tvrdosť i ďalšie parametre sedačky. Do výsledných sedačiek na mieru sa premietnu technické znalosti, priemyselná zručnosť, aj umelecká práca skúseného výrobcu. Slovenské sedačky na mieru si máte možnosť prezrieť v Banskej Štiavnici a v Bratislave. Samozrejmosťou je objednávka odkiaľkoľvek zo Slovenska.

Nechajte si vyrobiť sedačku na mieru. Už nemusíte kupovať kompromis.

Nechajte si vyrobiť sedačku na mieru. Už nemusíte kupovať kompromis.

Sedací nábytok – pohovky, kreslá aj sedačky 3+2+1

Sedací nábytok na mieru, to nie sú len klasické jednoduché sedačky. Navrhnite si riešenie presne pre vás, či už pôjde o sedačku tvaru U alebo L, alebo radšej zostanete u klasiky, ktorou je sedačka 3+2+1. Podľa svojich predstáv máte možnosť nechať si vyrobiť aj pohovky alebo kreslá. Nábytok na mieru, ktorý si objednáte na Sedacky.com, je veľmi kvalitný. Vyrába ho rodinná firma, ktorá svoje know how postavila na skúsenostiach zo Švédska v spojení s tradičnou slovenskou nábytkárskou výrobou z Kráľovského Chlmca.

Sedacky.com – to je kombinácia švédskeho know-how a tradičnej slovenskej výroby.

Sedacky.com – to je kombinácia švédskeho know-how a tradičnej slovenskej výroby.

Zdroj obrázkov: Shutterstock, Sedacky.com, koláže ContentPub s.r.o. – špecialista na copywriting a vizualizáciu obsahu

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník