Sérum Solide je nový elixír na vlasy od Kérastase do každej kabelky. 15 vzácnych olejov v tuhej podobe kedykoľvek počas dňa pomôže vašim vlasom.

Značka Kérastase prichádza z doposiaľ najkoncentrovanejším elixírom na vlasy. Sérum Solide je 15 vzácnych olejov transformovaných do tuhej bázy podobnej vosku. Obnovuje rozštiepené a suché končeky vlasov a dodáva vlasom okamžitú výživu. Zmestí sa vám do kabelky a Kérastase Sérum Solide môžete mať v pohotovosti kedykoľvek počas dňa.

Sérum Solide je nový elixír na vlasy od Kérastase do každej kabelky. 15 vzácnych olejov v tuhej podobe kedykoľvek počas dňa pomôže vašim vlasom.

Sérum Solide je nový elixír na vlasy od Kérastase do každej kabelky. 15 vzácnych olejov v tuhej podobe kedykoľvek počas dňa pomôže vašim vlasom.

Legendárny olej v Sére Solide má svoju históriu

V roku 2010 Kérastase dáva do popredia oleje, ktoré ponúkajú všetkým typom vlasov úžasný lesk bez zaťaženia. Zrodil sa Oléo-Complexe. Zázrak spojenia technológie so štyrmi legendárnymi olejmi: z kamélie, kukurice, arganu a praxace. Po štyroch rokoch prichádza Kérastase s novými vzácnymi olejmi, ktoré vynikajú svojím lipidickým profilom. Omega mastné kyseliny sú nenasýtené mastné kyseliny, ktoré telo nedokáže samo vyrobiť, preto hrajú významnú úlohu pri zachovaní žiarivosti a krásy vlasov. Omega 9, nasýtená (s), 6 a 3 sa nachádza v vzácnych olejoch a poskytuje vlasom zdokonaľujúce vlastnosti: lesk, výživu, odolnosť a ochranu. V roku 2015 sa rad Kérastase Elixir Ultime rozrastá o novinku: Sérum Solide. Celým názvom Kérastase Elixir Ultime Serum Solide.

Sérum Solide – najkoncentrovanejší vlasový elixír Kérastase

Sérum Solide je obohatené o 15 vzácnych olejov a ide o najkoncentrovanejší Kérastase elixír. Kérastase sa podarilo katalyzovať silu olejov do kompaktnej formy. Táto transformácia na tuhú bázu podobnej vosku sa rozpúšťa na končekoch prstov a aplikuje sa jemnými dotykmi do scitlivených častí vlasov. Krepatené, rozštiepené a suché končeky či scitlivené časti vlasov sú okamžite vyživené a obnovené.

Kérastase Elixir Ultime Serum Solide – nový klenot krásy do kabelky

Kérastase Elixir Ultime Serum Solide – nový klenot krásy do kabelky

Kérastase Elixir Ultime Serum Solide

 • Nový klenot krásy do kabelky.
 • Chráni a obnovuje tie najcitlivejšie časti vlasov.
 • Uhladzuje a pôsobí proti krepateniu.
 • Kedykoľvek, kdekoľvek.

Kérastase Sérum Solide – jedno sérum, viac použití

 • Regenerácia zcitlivělých častí. Okamžitá oprava poškodených častí vlasov. Aplikácia: produkt jemne rozohrejte medzi prstami a následne aplikujte do scitlivených častí.
 • Výživa vlasov pre intenzívnu obnovu a krajšie vlasy. Vmasírujte každé ráno malé množstvo produktu do scitlivených častí. Aplikácia: vlasy zakryte po použití produktu šatkou, aby účinné látky mohli do vlasu intenzívnejšie preniknúť.
 • Kontrola krepovitých vlasov. Iba malé množstvo produktu na končekoch prstov slúži k finálnemu ošetreniu krepovitých a nepoddajných oblastí a udržania vlasov pod kontrolou.
 • Finálne uhladenie. Či už uhladené alebo voľne sa pohybujúce po aplikácii aj nepatrného množstva Sérum Solide končekmi prstov, získavajú vlasy zrkadlový lesk.

Sérum Solide – stačí len malé množstvo produktu …

Lucie Kacafírková, technológ KérastaseAko na to krok za krokom prezrádza Lucia Kacafírková, technológ Kérastase:

Krásna vôňa a praktické balenie do kabelky je veľké plus. Zákazníčky si obľúbili zloženie technológie 15 olejov. Ide o dokonale luxusný produkt z radu Elixir Ultime pre absolútny lesk a uhladenie končekov s dlhotrvajúcim efektom. Balenie je vhodné aj na cesty.

Ako aplikovať Sérum Solide

 • Ľahké pohladenie: Na konček prsta naneste letmým pohybom malé množstvo produktu
 • Zahriatie: Sérum Solide zahrejte medzi prstami. Produkt ihneď roztápa, aby sa mohol rovnomerne rozprestrieť po vlasovom vlákne.
 • Aplikácia: Dotykom naneste na ktorúkoľvek scitlivenú časť vlasov, ktorá potrebuje výživu. Neaplikujte ku korienkom.

Porovnajte: Sérum Solide a Touche Perfection

Sérum Solide a Touche Perfection – porovnajte!

Sérum Solide a Touche Perfection – porovnajte!

Cena produktu Kérastase Elixir Ultime Sérum Solide

Odporúčaná cena Kérastase Elixir Ultime Serum Solide: 23 € 

Zdroj obrázkov: Kérastase

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník