Hľadáte originálne kúsky do svojho šatníka? Móda značky SHOKO sa pýši označením handmade a za dobré ceny ponúka skutočné módne originály.

Možno to dosť dobre poznáte aj vy sama. Nakúpite si veľa krásneho oblečenia s presvedčením, že je naozaj originálne. Lenže… Zrazu zistíte, že tie isté kúsky, ktoré ste si s takou chuťou zakúpila, má veľa žien vo vašom okolí. Pravá originalita? Tá razom úplne vyprchala. Prečo to ale vzdávať, keď sa v módnom svete nachádza ešte veľa iných možností, ako byť originálna v tom pravom slova zmysle?

Skutočná cesta k originalite

Ak hľadáte skutočnú cestu, ako po módnej stránke vyniknúť bezbrehou originalitou, potom sa nebojte staviť na netradičnú značku SHOKO, ktorá je vo svete značiek príjemným osviežením. Značka SHOKO totiž nie je len ďalšia značka, ktorá sa ako originálna iba tvári. Ona originálna naozaj je a to vo všetkých smeroch. A taká úplne ľahko môžete byť aj vy sama.

Móda SHOKO vnesie do vášho šatníka skutočnú originalitu.

Móda SHOKO vnesie do vášho šatníka skutočnú originalitu.

SHOKO: Unikátne vo všetkých smeroch

Hovoríte si, v čom vlastne spočíva originalita značky SHOKO? Je to celkom jednoduché. Unikátna značka s gréckymi koreňmi sa totiž môže pýšiť titulom handmade, teda poctivou ručnou výrobou. To ale určite nie je všetko. Nemalý podiel na jej nenapodobiteľnom vzhľade má predovšetkým fantázia kreatívnych dizajnérov, ktorí idú s dobou a vedia si s módou zaujímavo pohrať. Značka SHOKO je tvorená ľuďmi, ktorí módu skutočne milujú a do jej tvorby sa snažia dávať všetko. A treba uznať, že je to na všetkých kúskoch naozaj poznať.

VIDEO: Svet podľa značky SHOKO

Splní vaše očakávania

Do detailov premyslené dámske oblečenie z dielne značky SHOKO splní vaše očakávania a to nielen v zmysle originality. Je totiž kvalitné, nápadité, nadčasové, zaujímavé a pohodlné, že ho nebudete chcieť ani odložiť. Každý dizajn je riešený tak, aby dokonale lichotil všetkým ženám. Inak tomu nie je ani v prípade strihu, ktorý vám práve tak nadmieru pristane. Dokonca ani nezáleží na tom, koľko vám je, akú máte postavu, alebo ktorému štýlu dávate prednosť. Značka SHOKO sa vám vždy plne prispôsobí a k tomu vás vo všetkých okamihoch náramne ozdobí. Verte, že budete spokojná.

SHOKO mánia vás postihne bez ohľadu na váš vek či postavu. Značku si musí obľúbiť skutočne každý.

SHOKO mánia vás postihne bez ohľadu na váš vek či postavu. Značku si musí obľúbiť skutočne každý.

Pestrá móda pre každý deň

Oceníte na nej aj jej pestrosť, vďaka ktorej môžete každý deň vytvoriť naozaj zaujímavé outfity, s ktorými očaríte celé svoje okolie. Žiariť s ňou môžete každý deň a pritom zakaždým inak. Do svojho šatníka si môžete vybrať netradičné dámske blúzky, pôsobivé mikiny, ľahké svetríky a nielen to.

Grécka značka SHOKO je súčasťou sortimentu obľúbeného módneho e-shopu MARY Fashion.

Grécka značka SHOKO je súčasťou sortimentu obľúbeného módneho e-shopu MARY Fashion.

Zaujala vás značka SHOKO, že už teraz sa tešíte, až sa s ňou budete môcť chváliť vo svojom šatníku? Nemusíte o nej len tajne snívať, pokojne už za pár dní sa môže „hriať“ u vás doma. Značka SHOKO sa totiž našťastie objavila už aj u nás a to exkluzívne v módnom obchode MARY Fashion. Tak na nič nečakajte, originálne oblečenie ide vždy na dračku 🙂

Zdroj obrázkov: MARY Fashion – značka SHOKO

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník