Slabé vlasy vedia potrápiť. Obvykle sú náchylné k vypadávaniu vlasov, lámavosti aj malému objemu. Nový kozmetický rad Garnier Fructis Grow Strong im pomôže.

Každé slabé vlasy majú sklon vypadávať, lámu sa, štiepia a často ide o jemné vlasy problematické pre udržanie akéhokoľvek objemnejšieho účesu. Rozhodne to nie sú vysnívané vlasy nikoho z nás. Slabým a jemným vlasom škodí najmä vlasová kozmetika obsahujúca zaťažujúce silikóny a parabény. Tá bez nich sa nehľadá ľahko, alebo si ju často v zložení prípravku nevšimneme. Garnier prichádzajú z novým radom vlasovej kozmetiky Fructis Grow Strong, ktorá parabény ani silikóny neobsahuje, voní nádherne po ovocí a je určená pre slabé vlasy a tiež pre jemné vlasy, ktoré umyje, ošetrí a posilní. Kozmetický rad Garnier Fructis Grow Strong obsahuje šampón pre slabé vlasy, kondicionér, masku a sérum.

Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy je určená pre slabé vlasy a taktiež pre vlasy jemné.

Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy je určená pre slabé vlasy a taktiež pre vlasy jemné.

Šampón Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy

Účinky šampónu Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy sa prejaví okamžite – už po prvom použití šampónu. Slabé vlasy získavajú silu už od korienkov po celej svojej dĺžke. Sú až desaťkrát silnejší a odolnejší. Kvalitu získavajú vlasy vďaka ovocným výťažkom, ktoré rad kozmetiky pre slabé vlasy od Garnier obsahuje. Vlasy dostávajú objem, sú hladké, menej sa lámu, menej vypadávajú a majú zdravý a žiarivý lesk. Nejde len o zlepšenie z hľadiska vizuálnych vlastností. Zlepšuje sa skutočne aj vlasové vlákno.

Šampón Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy.

Šampón Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy.

Kondicionér Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy

Aj kondicionér pre slabé vlasy Garnier Fructis Grow Strong pôsobí na slabé vlasy už od korienkov. Vlasy sa vyživujú a to bez ich zaťaženia. V zložení objavíte Ceramidy a aktívne pôsobiaci výťažky z ovocia. Kondicionér pomôže slabým vlasom získať objem aj kvalitu.

Kondicionér Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy.

Kondicionér Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy.

Maska Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy

Maska na slabé vlasy Fructis Grow Strong od Garnier robí vlasy odolnejšími. Skvele sa po jej použití rozčesávajú, čo je veľmi dôležité, pretože sa eliminuje poškodenie slabých vlasov česaním, na ktoré sú tak citlivé. Súčasne maska vyživuje vlasy od korienkov až po končeky a pomáha slabým a jemným vlasom získať objem.

Maska Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy.

Maska Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy.

Sérum Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy

Najväčším zázrakom v kozmetickom rade pre slabé a jemné vlasy Garnier Fructis Grow Strong je sérum. Je to bezoplachová starostlivosť pre vlasy, ktorá garantuje až +1000 vlasov za 90 dní. Je to starostlivosť ideálna pre slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu a lámavosti. A práve proti lámavosti vlasov je sérum silným bojovníkom!

Sérum Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy.

Sérum Garnier Fructis Grow Strong pre slabé vlasy.

O kozmetickom rade Garnier Fructis Grow Strong

Dátum uvedenia radu pre slabé vlasy Garnier Fructis Grow Strong: november 2015

Odporúčaná maloobchodná predajná cena:

  • Šampón Garnier Fructis Grow Strong: 2,79 €
  • Kondicionér Garnier Fructis Grow Strong: 2,79 €
  • Maska Garnier Fructis Grow Strong: 3,99 €
  • Sérum Garnier Fructis Grow Strong: 7,99 €

Zdroj obrázků: Garnier