Potrebujete inšpiráciu pre účesy na ples? Tu je – spoločenské účesy fotogaléria a prehľad tých najzaujímavejších účesov z posledných kaderníckych kolekcií.

Ako sa učesať, pokiaľ sa chystáme do spoločnosti alebo na ples? Plesová sezóna 2016 práve začína a tak je to otázka viac než aktuálna. Námety na účesy na ples od nás dostávate pravidelne. Tiež spoločenské účesy v podobe galérie na stránkach nášho magazínu nechýbajú. Teraz sa ale pozrite na horúce novinky od svetových kaderníkov – spoločenské účesy fotogaléria 2016. Vybrali sme pre vás tipy na plesové účesy aj ďalšie slávnostné účesy 2016 a to pre všetky dĺžky vlasov. Nájdete tu obľúbené drdoly aj výčes, ale aj riešenie pre stredne dlhé či krátke vlasy. Zistíte, že premeniť účes na spoločenský niekedy vyriešite farbičkou, čelenkou, fascinátorom alebo rýchlym predĺžením vlasov pomocou clip-in prameňov.

Spoločenské účesy fotogaléria: inšpirujte sa účesmi na ples a slávnostnými účesmi pre všetky dĺžky vlasov.

Spoločenské účesy fotogaléria: inšpirujte sa účesmi na ples a slávnostnými účesmi pre všetky dĺžky vlasov.

Spoločenské účesy fotogaléria

Tipy na spoločenské účesy

  1. Farba oživí aj krátke vlasy do spoločnosti – pozrite sa na tipy Spoločenské účesy fotogaléria, pozri galéria účesov vyššie.
  2. Čelenky do vlasov sú skvelý pomocník: kratším vlasom dodávajú slávnostný vzhľad, dlhé zopnú a z prostovlasého účesu je do sekundy half up half účes vhodný do spoločnosti.
  3. Zaplétajte vrkoče a splétejte ich do pletených spoločenských účesov. Sú „in“.
  4. Skúste efekt mokrých vlasov. Hodí sa na všetky dĺžky.
  5. Keď drdol, tak tento rok pletený alebo v podobe úplne hladkého výčesu.
  6. Gumičky prekryte vlastnými vlasmi.
  7. Nebudete veriť, že aj v krátkych vlasoch upletiete minivrkôčik a tým potom zmeníte úplne obyčajný účes pokojne aj na účes na ples.
  8. Účesy na ples môžu byť aj extravagantné – ak máte odvahu a skvelého kaderníka, inšpirujte sa kaderníckym účesovým umením.
  9. Vytvárajte spoločenské účesy s vrkôčikmi (viď fotogaléria) pletenými tesne pri hlave.
  10. Predĺžte si vlasy pomocou clip-in vlasov. Celé dĺžky, ale aj iba malé pasáže účesu. Vytvorte si napríklad ofinu ako závoj alebo si vzadu predĺžte krátky účes pomocou niekoľkých farebných pramienkov vlasov.

Zdroj obrázkov: účesy kaderníkov a firiem

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník