Spoločenské účesy

Hľadáte spoločenské účesy pre túto sezónu? V našej veľkej fotogalérii nájdete slávnostné účesy na party, účesy na ples aj party účesy pre všetky typy vlasov.

Spoločenské účesy sa často zamieňajú s vlasovými kreáciami na svadbu či s účesmi na ples – ale na ten najluxusnejší, na viedenský v Opere! Avšak pozrite sa na celebrity na červenom koberci. Žiadna z nich zvyčajne nepredvádza svoju red carpet róbu v prehnane načesanom účesu. Spoločenský účes je teraz oveľa uvoľnenejší ako kedykoľvek pred tým a spoločenské účesy sú často len viac lesklé, alebo s oživenou farbou pre danú príležitosť. Pripravili sme pre vás veľkú galériu aktuálnych účesov do spoločnosti. Spoločenské účesy, ktoré tu nájdete, sú pre krátke vlasy, dlhé vlasy aj pre vlasy polodlhé. Vyberiete si z nich účes na ples, účes na party, ale pokojne aj plesový účes. Veríme, že vám galérie slávnostných účesov pomôže vybrať spoločenské účesy pre každú príležitosť a každé vlasy a že sa k nej budete pravidelne vracať.

FOTOGALÉRIA: Spoločenské účesy

Spoločenské účesy – ako si vybrať slávnostný účes, aby nás nesklamal?

  1. Spoločenský účes musí vždy štýlom aj farbou ladiť so slávnostným oblečením, plesovými šatami alebo so spoločenskou róbou.
  2. Rovnako tak je nutné spoločenský účes doladiť s make-upom a módnymi doplnkami.
  3. Nie vždy musíte spoločenské účesy dozdobovat šperkami. Náušnice alebo nevhodný náhrdelník môžu niekedy viac pokaziť, ako vzhľadu pomôcť.
  4. Účes nikdy nerobte na poslednú chvíľu. Nechajte mu chvíľu na vydýchnutie a získajte čas na vychytanie drobných problémov. Nechcete predsa, aby vám v polke akcie spadol drdol alebo aby sa vám účes celý roztrapatil pri prvom tanci.
  5. Niekedy sú spoločenské účesy predovšetkým o novej farbe a kvalitnom lesku vlasov. Lesklé vlasy vyzerajú vždy noblesne a slávnostne.
  6. Rôzne ozdôbky, sponky alebo čelenky vedia urobiť slávnostné účesy aj z tých najobyčajnejších rovných či krátkych vlasov.
  7. Spoločenské účesy z krátkych vlasov možno urobiť aj za pomoci príčeskov alebo rôznych pripínacích vrkôčikov.
  8. Spoločenské účesy na ples vyžadujú o niečo viac zdobenia a viac slávnostný ráz ako účes na party alebo spoločenské účesy na slávnostnú večeru či do divadla.

 

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků a firem, Google

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný