Radi občas skúsite šťastie alebo si zasúťažíte vo vedomostnej súťaži? Stieracie žreby MOBILOS vám umožnia ukázať, čo vo vás je a súčasne získať zaujímavé finančné výhry.

Ani vy neodoláte a kúpite si občas výherný žreb? Lenže doba už trochu pokročila a stierať žreb nechtom či mincou je dávno za zenitom. Los dnes kúpite aj modernejšie – cez mobil. Prvé vedomostné stieracie žreby s krásnymi výhrami, kde dokážete jednoducho vyhrať až 100 000 € ponúka MOBILOS. A pritom nejde o žiadny hazard. MOBILOS je totiž viac než len obyčajná hra. Je to vedomostná súťaž. Bez preukázania vedomostí z oblasti prírodných, spoločenských vied, matematiky, geografie či športu nevyhráte. Ale nebojte sa, nemusíte byť génius, aby ste dokázali v znalostiach položiť na lopatky aj iných súťažiacich – trebárs s tromi akademickými titulmi. Obyčajný zdravý rozum a kus šťastia k tomu, dokážu poraziť aj encyklopedickými znalosťami nabitých súťažiacich! Takže neváhajte a poďte nielen vyhrať, ale aj ukázať, čo máte v hlave. Na výber máte vždy tri možné odpovede na súťažnú otázku.

Radi občas skúsite šťastie, či si zasúťažíte vo vedomostnej súťaži? Stieracie žreby MOBILOS vám umožnia ukázať, čo vo vás je a súčasne vyhrať.

Radi občas skúsite šťastie, či si zasúťažíte vo vedomostnej súťaži? Stieracie žreby MOBILOS vám umožnia ukázať, čo vo vás je a súčasne vyhrať.

Stieracie žreby sú vždy pripravené zareagovať na znamenia osudu!

Máte tušenie, že sa dnes zmení váš život? Stieracie losy od MOBILOS sú možno presne tým, čo vám definitíve zmení život. Nemali by sme ignorovať vlastné tušenie, ale ani sny. Viete, že existujú výklady snov pre hráčov lotérií a pre každého, kto si rád zasúťaží? Tu je niekoľko príkladov. Videli ste vo sne štartovať lietadlo? Verte, že sa v blízkej dobe výrazne zlepší vaša finančná situácia. Snívalo sa vám o vode? Je to výzva k tomu, aby ste nepremárnili svoje šance. Pokiaľ je naviac voda v sne číra, predznamenáva bohatstvo a šťastie. Videli ste v noci samého seba baliť pre niekoho darček? Očakávajte prosperitu a finančnú stabilitu. A pravdou je, že nemusí ísť len o sny. Nechal pes vašich susedov ráno „darček“ priamo pred vchodom a vy ste, ako inak, doňho rovno skočili? Tak to by vážne váhal už len hlupák! Žreby online vám umožnia zareagovať na náznaky osudu kedykoľvek, kedy je šanca zmeniť svoj život vďaka výhre k lepšiemu.

Vedomostný stierací žreb MOBILOS vám umožní vyhrať pri hre na mobilnom telefóne aj cez web. Hru prevádzkuje ANPA & Partners a. s. a losovanie, samozrejme, prebieha prostredníctvom notárom garantovaných pravidiel. Hra je veľmi jednoduchá a súčasne zábavná. Všetko sa začne tým, že sa dozviete jednoduchú vedomostnú otázku. Ak chcete pokračovať v hre, zakúpite si los jednoducho prostredníctvom SMS. Pokiaľ ste už predtým súťažili a výhru si nenechali previesť na bankový účet, ale na svoje hráčske konto, zaplatiť za žreb je možné práve z tohto konta.

Vedomostný stierací žreb MOBILOS vám umožní vyhrať pri hre na mobilnom telefóne aj cez web.

Vedomostný stierací žreb MOBILOS vám umožní vyhrať pri hre na mobilnom telefóne aj cez web.

Keď už máte žreb pred sebou, zotriete ho a okamžite viete, o čo hráte. Následne uvidíte súťažnú otázku a tri možnosti odpovede. Správnou odpoveďou potvrdíte svoju výhru. Ak ste nemali šťastie pri získaní výhry, stále nie je nič stratené. Stieracie žreby MOBILOS vás udržia v hre i naďalej. Aj keď už nehráte o hlavnú výhru, stále máte šancu získať 250 € v pravidelnom týždennom žrebovaní.

Koľko stoja žreby MOBILOS?

Žreby online od MOBILOS myslia na opatrných hráčov a aj na tých, ktorí si radi zariskujú. Preto sa žreby predávajú v piatich cenových hladinách. Od ceny zakúpeného stieracieho žrebu sa odvíja aj maximálna cena možnej výhry. Za 0,50 € sa dá vyhrať 25 000 €, za 1 € 30 000 €, za 2 € je výhra 40 000 €, za 3 € máte šancu získať 60 000 € a za 5 € maximálnu možnú výhru až 100 000 €.

Zdroj obrázkov: FL, Mobilos.sk

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník