Doslova život a tanečné energie vyžaruje z letnej kolekcie účesov Framesi. Strihy sú letne odľahčené a zostrihané účesy dávajú vlasom vlastný život.

Hľadáte nové inšpiratívne strihy? Druhá kolekcia účesov Framesi pre jar a leto 2015 doslova vyžaruje energiu. Na videu ku kolekcii sa letné dámske strihy prezentujú ako tanečné účesy či disco účesy, tým pánskym zas nechýba rockerské srdce. Strihy vlasov sú doslova pripravené na variácie, ku ktorým vám pomôže letný vietor pri mori, energia letných festivalov, či trochu pohybu pri letnom športovaní. S týmito účesmi sa nemusíte báť, pohnúť hlavou. Naopak. Každý zo strihov je prispôsobený tomu, aby ho pohyb ešte viac zdokonalil. Letné dámske strihy sú ďalšou ukážkou toho, ako tento rok poňať módne shag účesy. Zostrihané účesy vidíme aj u pánskej kolekcie účesov. Talianske účesy od Framesi sú tie pravé pre tohtoročné leto!

Strihy pre leto 2015 podľa Framesi: nechýba im tanečná energia ani rockerský šmrnc!

Strihy pre leto 2015 podľa Framesi: nechýba im tanečná energia ani rockerský šmrnc!

Strihy tohtoročného leta oživujú prírodné tóny a rozstrapatený styling shag účesov

Letné strihy a účesy Framesi sa nepúšťajú do pestrofarebných experimentov, ale zostávajú u prirodzených tónov presvetlených bravúrnymi melírmi. Môžete ísť na krátko, skúsiť zostrihané mikádo alebo zostrihané dlhé vlasy. Shag styling je tento rok v lete takmer povinnosť! Vlasy však zostanú vo farbách prírody. Aj keď rozdiel medzi blond a brunet Framesi takmer úplne stiera okrem iného vďaka práci s kontrastnými melírmi aj zaujímavo riešenými prírodnými odtieňmi. Letné hudobné festivaly 2015 môžu začať! Pretože účes na ne vďaka Framesi už máme vyriešený. A čo keď potrebujete na svojej hlave vyčesať niečo viac glamour? Aj taký účes v podobe zaplétaného luxusného drdolu v letnej kolekcii Framesi nájdete.

Glamour leto 2015 podľa Framesi.

Glamour leto 2015 podľa Framesi.

GALÉRIA: Strihy a účesy Framesi – leto 2015

Pánske strihy s rockovým srdcom

Ako byť cool tento rok v lete a zostať mužom? Framesi radí zvoliť strih a styling inšpirovaný rockom.

Aj ako muži môžete tento rok v lete staviť na mokrý styling. S jeho pomocou ďalej experimentujte a z jedného strihu skúste vykúzliť hladké, rozstrapatené alebo vlnité vlasy. Základom je len výber dobrého stylingu, ktorý vlasy udrží v podobe, akú ste si zmyslel. A samozrejme na začiatku úspechu stojí už spomínaný kvalitný pánsky strih!

Pánske strihy Framesi s rockerským duchom

Pánske strihy Framesi s rockerským duchom

Strihy vlasov s festivalovou atmosférou

Letné festivaly sú už fenomén a nové strihy Framesi nie sú prvou kolekciou, ktorú vám ako inšpiráciu pre hudobné festivaly 2015 doporučujeme. Už ste sa mohli pozrieť na festivalovú kolekciu L’Oréal Professionnel, kde sme vám ako bonus ponúkli tiež zoznam letných hudobných festivalov 2015, ktoré stoja za to navštíviť. Potrebujete sa ale najskôr trochu festivalovo naladiť? Pozrite sa na video prezentujúce letné strihy a účesy Framesi S/S 2015. Náladu niekam si vyraziť dostanete ihneď. Takže ostáva už len objednať sa ku kaderníkovi a priniesť mu ukázať na mobile či na tabletu jeden z týchto účesov – nech vie, ako to presne chcete!

VIDEO: Strihy a účesy Framesi pre leto 2015

Zdroj obrázkov a videa: Framesi

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník