Súťaž o nádhernú darčekovú sadu kief Dtangler práve štartuje. Odpovedzte nám niekoľko otázok na to, ako sa češete a vyhrajte!

Vyhrajte úžasnú darčekovú sadu kief Dtangler. Vyhrať môžete metalickú ružovú sadu dvoch perfektných rozčesávacích kief. Vďaka kefe Dtangler hravo rozčešete aj silne postrapatené alebo poškodené vlasy, problematické dlhé či kučeravé vlasy, alebo s nimi bez poškodenia učešete jemné a k lámaniu náchylné vlasy. Vo výhernom sete nájdete dve kefy. Klasickú veľkú Dtangler kefu a malú, ktorá sa hodí do kabelky alebo pre malé parádnice. Kefy sú krásne zabalené v dizajnovo vydarenej krabici a tak ich môžete tiež venovať ako pekný darček.

Zapojte sa do súťaže o špeciálne kefy na vlasy Dtangler.

Zapojte sa do súťaže o špeciálne kefy na vlasy Dtangler.

Ako sa zapojiť do súťaže o kefy Dtangler?

Chcete vyhrať? Stačí vyplniť našu malú anketu o tom, ako a čím sa češete. Súčasne sa vás opýtame na pár informácií o vašich vlasoch všeobecne a samozrejme vás poprosíme o informácie, na základe ktorých vám budeme schopní zaslať výhru. Súťaž prebieha v magazíne Vlasy a účesy v Českej a Slovenskej republike a riadi sa Všeobecnými podmienkami súťaží nášho magazínu. Víťaza vyžrebujeme z tých z vás, ktorí nám dáte odpovede na našu anketu.

Pokiaľ nevyhráte, nebuďte smutní. Každého z vás čaká zaujímavý článok o tom, ako sa češeme. Pomôžte nám dať dohromady informácie o vlasoch a účesoch, ktoré nikto iný nemá! Dtangler kefa si môžete zakúpiť u slovenského distribútora kief, spoločnosti BK Brazil Keratin.

Súťažná ANKETA

[contact-form-7 id=“73881″ title=“Súťaž a anketa Dtangler“]

Zdroj obrázkov: Dtangler – BK BEAUTY KERATIN

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník