Poďte vyhrať špičkovú vlasovú kozmetiku Sachajuan a prideliť divokú kartu jednej z kaderníckych premien AICHI 2016!

Pošťuchnite svojho favorita do finále súťaže AICHI a vyhrajte! Z 24 semifinalistov súťaže kaderníckych premien AICHI 2016 už poznáme 11 postupujúcich do finále. Teraz máte možnosť ale prideliť svoju divokú kartu jednej zo 13 zostávajúcich súťažných premien! Zapojte sa do hlasovania a vyhrajte balíček jednej z najprestížnejších a najlepších vlasových kozmetických značiek na svete – Sachajuan. Poďte vybrať svojho favorita a vyhrať! Meno kaderníka u konkrétnej premeny je tajné až do vyhlásenia výsledkov vášho čitateľského hlasovania. To prebehne v nedeľu, 19. 6. 2016 v podvečerných hodinách. Nezabudnite ku hlasovaniu pozvať takisto svojich priateľov a známych.

Vyhrajte balíček s kozmetikou Sachajuan. Z týchto produktov trom z vás namixujeme organizátor súťaže AICHI 2016, spoločnosť Bomton studia, darčekový balíček unikátnej švédskej vlasovej kozmetiky Sachajuan.

Vyhrajte balíček s kozmetikou Sachajuan. Z týchto produktov trom z vás namixujeme organizátor súťaže AICHI 2016, spoločnosť Bomton studia, darčekový balíček unikátnej švédskej vlasovej kozmetiky Sachajuan.

Pozrite sa, z ktorých premien AICHI 2016 môžete vybrať tú svoju!

Nájdite si v galérii svojho favorita a zapamätajte si jeho súťažné číslo. To potom vyberte pri hlasovaní nižšie.

Hlasujte a súťažte – udeľte „divokú kartu“ svojmu favoritovi súťaže premien AICHI 2016

→ Hlasovanie bolo 19. 6. 2016 v 19:00 ukončené. Výsledky zverejníme po spočítaní hlasov.

Ako bude súťaž AICHI 2016 pokračovať?

Víťaz hlasovania, ktorému udelíte takzvanú divokú kartu, postúpi do finále medzinárodnej kaderníckej súťaže Art Image Change International 2016 – čiže AICHI 2016. Vo finále budú kaderníci a ich team opäť realizovať premenu, tentoraz však nepôjde len o účes, ale o kompletnú premenu opäť vrátane perfektného nalíčenia, ale novo aj v podobe oblečenia. O výsledku súťaže a to na prvom až treťom mieste opäť rozhodne porota súťaže. Poradie určí počet bodov, ktorý premena získala v semifinálovom a vo finálovom kole súťaže. Avšak opäť dostane šancu aj verejnosť a voliť sa bude aj víťaz „ceny verejnosti“. Podrobnosti k ďalšiemu harmonogramu súťaže nájdete v rozhovore s manažérom AICHI, Vojtechom Kaštánkom.

Zdroj obrázkov: FL, AICHI 2016, Sachajuan

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník