Nová kolekcia účesov s názvom The Wedding dream, ako už sám názov napovedá, je kolekciou  svadobných účesov. Jedná sa o exkluzívnu prácu kaderníkov z Hair studio Honza Kořínek. Mentorom a hlavným kaderníkom svadobnej kolekcie účesov bol zároveň i majiteľ vlasového štúdia Honza Kořínek. Na tejto poslednej kolekcii sa podieľali aj jeho kolegyne Andrea Pavlíčková a Markéta Šlapáková.

Svadba je veľkým okamžikom, preto všetky ženy všetko pripravujú do posledného detailu. Výber šiat, doplnkov, ale o nič menšou úlohou je aj zvoliť ten správny účes, ktorý zaujme, bude sa páčiť a bude odrážať osobnosť nevesty. Svadobná kolekcia účesov The Wedding dream je plná aktuálnych trendov a je inšpiráciou pre všetky ženy, ktoré chcú byť počas dňa „D“ okúzľujúce a chcú zažiariť.

Svatební kolekce účesů The Wedding dream – Hair studio Honza Kořínek.

Svadobná kolekcia účesov The Wedding dream – Hair studio Honza Kořínek.

„Svadba a svadobný účes je dosť intímna záležitosť, preto sa snažíme našim klientkám čo najviac vyhovieť. V tento deň nie je čas pre improvizáciu a exhibíciu kaderníka. Je to deň, na ktorý mnohé ženy čakajú roky a preto si ho chcú pochopiteľne užiť a vypadať dokonale,“ hovorí kaderník Honza Kořínek, majiteľ salónu Hair studio Honza Kořínek. Podľa neho sa svadobné účesy veľa menia. Premietajú sa do nich aktuálne módne trendy, ale nie všetky nevesty im podliehajú. 

„Stále sú veľmi aktuálne rôzne drdoly a výčesy, to je taká klasika. Neustále sa do vlasov aplikujú rôzne kvety, alebo ozdoby. My však v našej kolekcii ukazujeme aj nové trendy a tiež trochu iný pohľad na svadobnú kolekciu,“ prezrádza Honza Kořínek. Preto môžeme vidieť a inšpirovať sa niekoľkými účesmi vytvorenými z krepovaných vlasov.„Krep je opäť veľa in, je to záležitosť, ktorá sa vracia a keď sa s krepovanými vlasmi dobre zachádza, účesy môžu vyzerať úchvatne. Neskromne, tak ako na našej Renáte, tie sa myslím naozaj podarili,“ uzatvára Honza Kořínek popis svojej svadobnej kolekcie účesov.

Svatební kolekce účesů The Wedding dream – Hair studio Honza Kořínek.

Svadobná kolekcia účesov The Wedding dream – Hair studio Honza Kořínek.

Tvárami svadobnej kolekcie účesov The Wedding dream sa stali speváčka Markéta Konvičková a moderátorky Eva Decastelo a Renáta Czadernová.

  • Vlasy svadobnej kolekcie účesov: Honza Kořínek, Andrea Pavlíčková, Markéta Šlapáková
  • Foto: Petr Kozlík
  • Make-up: Klaudie Havlová
  • Svadobné šaty: Svadobný salón San Verita
  • Kvety: Klára Němcová

Zdroj obrázkov: Hair studio Honza Kořínek / L’Oréal, fotograf: Petr Kozlík