Sú tak pekné, že nepotrebujú ani závoj. Svadobné účesy Patrika Hagaru pre svadobnú kolekciu značky Nanay vás upútajú bohatými účesmi.

Kaderník Patrik Hagara vytvoril svadobné účesy, ktoré doplnili kolekciu svadobných šiat v Česku pôsobiacej azerbajdžanskej módnej návrhárky Naila Afandiyeva tvoriacej pod značkou Nanay. Svadobné účesy pre dlhé vlasy postavil Patrik Hagara na najobľúbenejšom typu svadobného účesu – na výčesu. Bohaté svadobné drdoly, ale aj nízko posadený svadobný vrkoč, sú natoľko prepracované, že je škoda je zakryť závojom. Aj keď aj s ním by si svadobné účesy Patrika Hagaru poradili. V účesoch sa dokonca šetrí vlasovými doplnkami pre nevesty. Objavuje sa síce tiara alebo kvetina spínajúca obrie našuchorený svadobný chvost avšak zatiaľ čo Patrika Hagara nešetrí na pompéznosti a bohatosti kučier či vĺn v účesoch, k doplnkom sa stavia viac opatrne. A tak aj keď účesom nechýba nevestami vytúžená romantika, stále sú decentné. Podobne, ako svadobné šaty módnej návrhárky Naila Afandiyevy – Nanay.

Svadobný účes Patrika Hagaru pre kolekciu svadobných šiat módnej návrhárky Naila Afandiyevy a jej značku Nanay.

Svadobný účes Patrika Hagaru pre kolekciu svadobných šiat módnej návrhárky Naila Afandiyevy a jej značku Nanay.

Svadobné účesy Patrika Hagaru sú romantické a ženské

Svoj svadobný deň si každá žena predstavuje romanticky. Zbytočne by ste nevestám vnucovali hypermoderné strihy svadobných účesov a minimalistické svadobné šaty. Nakoniec každá túži vyzerať ako princezná. Hoci je to celkom otrepaná fráza, je to tak. Aj preto ženy milujú mohutné svadobné drdoly, vo vyčesoch povolené lokne alebo uvoľnené pramienky v ofine. Preto sa väčšina neviest rozhodne vlasy pre svoj svadobný deň rozvlniť. A presne tento typ ženami millovanej romantiky dokázal Patrik Hagara preniesť do svojich účesov. Svadobné účesy Patrika Hagaru sú pre každú ženu, ktorá nestratila zmysel pre romantiku.

FOTOGALÉRIA: Svadobné účesy Patrika Hagaru

Ženy sa dnes vydavaju neskôr než kedysi, často niekoľkokrát v živote. Vďaka svadobnej kolekcii účesov Patrika Hagaru vznikli účesy, ktoré nie sú určené len pre mladé dievčatá, práve naopak. Z účesov sála elegancia a ženskosť zrelej ženy. Zrelej, ale stále neskutočne krásnej.

O svadobnej kolekcii účesov Patrika Hagaru

Svadobné účesy: Patrik Hagara a Kadernicke štúdio Sanett

Svadobné šaty: Nanay

Foto: Tomáš Valenta

Svadobné šaty Nanay a módna návrhárka Naila Afandiyeva

Spolu so s svadobnými účesmi Patrika Hagaru vidíte na fotografiách svadobné šaty značky Nanay. Navrhuje je v Česku pôsobiaca módna návrhárka Naila Afandiyeva. Pochádza z azerbajdžanského Baku a po vyštudovaní odevného návrhárstva a úspechoch na módnom poli doma v Baku, sa rozhodla prísť do Prahy a rozšít tak svoje pôsobenie smerom do Európy. Od roku 2009 pôsobí v Prahe a za sebou má už niekoľko vydarených modelov kokteilových aj svadobných šiat. Každé šaty sú šité na mieru – nejde o žiadne sériové modely. Každý model šiat je autorský unikát. Šaty si môžete kúpiť alebo zapožičať.

Zdroj obrázkov: Patrik Hagara

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník