Ste spokojná so svojim poprsím? Odpoveď bude asi v 95 % prípadov „nie“. Či chceme alebo nie, sú prsia symbolom krásy. A ktorá z nás nechce vypadať dobre? Keď ich máme malé, necítime sa žensky. Často nie sme spokojné s tvarom poprsia. Poďte urobiť niečo pre svoju krásu skôr, ako sa rozhodnete pre návštevu plastického chirurga.

Je naivné si myslieť, že plastická operácia je ideálnym riešením, ktoré natrvalo vyrieši krásu nášho poprsia. Je to invazívny zákrok, ktorý sa nielenže nezaobíde bez jazvy, ale veľmi často sa tiež vyskytujú komplikácie, akými je napríklad kapsulárna kontraktúra. Ide o zvraštenie väzivové púzdra okolo implantátu, ktoré prsník zdeformuje, urobí ho tvrdým a je nutná reoperácia. Viete, že sa tento problém vyskytuje až u 5 % všetkých operácií? A problémov môže nastať omnoho viac. Než sa teda rozhodneme pre zákrok z dôvodu zväčšenia pŕs, či vylepšenia ich tvaru, mali by sme vyskúšať neinvazívne metódy.

Niekedy nám postačí väčšie sebavedomie

Ako ženy by sme si mali uvedomiť dôležitú vec – prsia nevypadajú celý život rovnako. Ich veľkosť a tvar sa menia s vekom, s našou hmotnosťou, so životnými situáciami (tehotenstvo, materstvo, kojenie), s aktuálnym stavom hormónov (puberta, tehotenstvo, premenopauza, menopauza, postmenopauza), s cielenou fyzickou aktivitou aj s liekmi, ktoré užívame (hormonálna antikoncepcia aj iné). Nie je ničím mimoriadnym, že za život vystriedame tri či štyri veľkosti podprseniek. Takže prečo si práve teraz neužívať také, aké máme? Samozrejme si k ich kráse môžeme pomáhať, rozhodne je však lepšie aplikovať tie metódy, ktoré sú neinvazívne.

Neinvazívnou cestou k plnšiemu poprsiu může byť vhodný výživový doplnok.

Neinvazívnou cestou k plnšiemu poprsiu může byť vhodný výživový doplnok.

Prsia zväčšené operáciou nie sú natrvalo

Vedeli ste, že operácia pŕs a prsný implantát nie je na trvalo? Nielenže môžeme potrebovať reoperáciu, alebo nám vadí implantát pri dojčení (aj keď by dojčeniu implantát brániť nemal). Prsné implantáty nemajú ani nekonečnú životnosť. Každých desať rokov je nutná ich výmena. Čo je ďalšia operácia, ďalšia rekonvalescencia, i ďalšie možnosti komplikácií. A samozrejme opäť plná cena za operáciu a prsné implantáty. Poďte to teda radšej skúsiť inak.

Prsia dnes máme možnosť zväčšiť viacerými spôsobmi

Plastický chirurg vám ponúkne plastiku pŕs pomocou implantátov či vlastným tukom. Menšie zmeny dokáže ponúknuť injekčná aplikácia kyseliny hyalurónovej. Dnes však už existujú aj skutočne účinné tabletky na zväčšenie pŕs. Nemajú vedľajšie účinky v podobe priberania v iných partiách, ani neobsahujú umelé hormóny.Samozrejme spevniť prsia pomáha správny typ cvičenia. Niekedy si vystačíme s dobre zvolenou podprsenkou, ktorá dokáže skutočne zázraky. Prsia nielenže vytvaruje a zväčší, ale aj podporí, a vďaka tomu je vlastne prevenciou proti strate tvaru. No a nakoniec, čo vám hovorí metóda „trpezlivosť“? Verte, že sa prsia dokážu dať doporiadku aj po štvorročnom permanentnom dojčení. Len im musíme dať chvíľku čas.

BreastEXTRA+ pomáhajú ženám ku krajšiemu dekoltu.

BreastEXTRA+ pomáhajú ženám ku krajšiemu dekoltu.

Super prsia vďaka kvalitným tabletkám na zväčšenie pŕs

Ešte pred časom účinky na veľkosť a tvar pŕs sľuboval nejeden prípravok. Trh sa našťastie vyčistil a tak už neprehliadneme tie, ktoré prinášajú inováciu a super prsia nám dokážu skutočne zaistiť. Výživový doplnok BreastEXTRA+ je cestou k väčšiemu, plnšiemu aj pevnejšiemu poprsiu. Súčasne zlepšuje stav kvality pokožky, a to nie len na poprsí. Ide o prírodný prípravok. Nemusíte sa báť, že bude na výsledok čakať príliš dlho. Prvé účinky si vy aj vaše okolie všimnete už do 14 dní. Prírodné extrakty zo senovky gréckej, feniklu, jamu čínskeho či angeliky čínskej stimulujú ženské telo k vytváraniu tkaniva v oblasti prsnej žľazy. Z výskumu vyplynulo, že až 97 % žien sa prsia zväčšili o jednu veľkosť do troch mesiacov od začiatku užívania výživového doplnku.

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník