Čistenie a tepovanie kobercov či čalúnenia patrí do rúk profesionálov. Dokážu vyčistiť aj silné znečistenie a ušetria nám prácu i námahu.

Čas od času je nutné doma, v kancelárii, ale napríklad aj v aute, urobiť väčšie upratovanie. To je chvíľa, kedy sa púšťame do upratovania kútov, ktoré inokedy radšej prehliadneme, kedy umývame nielen okná, ale aj dvere, alebo sa snažíme vyčistiť čalúnenie sedačky v obývačke, v aute, alebo matrace v spálni. Lenže práve tu sa hodí služba profesionálov. Amatérske tepovanie nás vyjde často drahšie než služby odbornej firmy a výsledok vlastného snaženia nebýva uspokojivý. Často sa stáva, že po amatérskom tepovaní vypadá naše sedačka horšie a špinavšie než pre ním. Pritom sme možná za čistiace prostriedky utratili toľko, že nám nejde do hlavy, ako to, že to nefungovalo. Profesionálne tepovacie služby sú zárukou toho, že sa z čalúnenia i kobercov zbavíte nielen prachu, ale aj roztočov a že sa dokonale odstránia nielen bežné nečistoty, ale aj problematické fľaky.

Nezničte sa pri upratovaní! To najnamáhavejšie nechajte na profesionálov! Využite profesionálne služby TEPUJEM.SK. Služba funguje po celom Slovensku.

Nezničte sa pri upratovaní! To najnamáhavejšie nechajte na profesionálov! Využite profesionálne služby TEPUJEM.SK. Služba funguje po celom Slovensku.

Tepovacie služby ušetria vás čas aj peniaze

Často sa stretávame s ponukou upratovačských firiem, avšak na profesionálnej úrovni dosť často len vo veľkých mestách. TEPUJEM.SK je však špecializovaná služba fungujúca po celom Slovensku. Zaujíma vás napríklad ponuka na tepovanie Brezno? Alebo chcete využiť tepovacie služby Bratislava? V týchto aj ďalších mestách si teraz jednoducho objednáte tepovanie kobercov, sedačiek – vrátane kožených, postelí a matracov, čalúnených stoličiek a lavíc, ale aj interiérov osobných a úžitkových vozidiel, autobusov, alebo lodí.

TEPUJEM.SK je špecializovaná služba fungujúca po celom Slovensku.

TEPUJEM.SK je špecializovaná služba fungujúca po celom Slovensku.

TEPUJEM.SK radí: „Nestrácajte čas svojpomocným čistením“

Firma vám rada požičia profesionálny tepovací stroj, ale rada vám poskytne aj kompletné tepovacie služby. Na čistenie používa viac ako desať druhou kvalitnej a osvedčenej čistiacej chémie, vrátane vlastnej značky. Každý čistiaci prostriedok je samozrejme šetrný k čistenému materiálu.

Práca s chémiou nie je pre nás ženy nič príjemné. Naviac vyčistiť v celom byte koberec, často trebárs s na údržbu náročným dlhým vlasom, k tomu veľkú rohovú sedačku a kreslá, nie je nič jednoduché. Nebráňme sa využiť pomoc profesionálov.

Zdroj obrázkov: FL, TEPUJEM.SK

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník