Fénujte a žehlite vlasy tými najlepšími produktami na trhu. A ako zistiť, ktoré to sú? Sledujte testy kvality na jednom mieste – na stránkach TestKvality.eu.

Moderné fény s ionizátormi zabraňujú zelektrizovaniu vlasov, kvalitné žehličky na vlasy nám umožnia nastaviť bezpečnú teplotu pre vlasy… Takto by som mohla pokračovať vo vymenovávaní všetkých výhod, ktoré nové produkty našim vlasom ponúkajú. Ale sú naozaj tieto vôbec nie lacné výrobky tak dobré? Reklamu a tvrdenia výrobcov či predajcov ovplyvňuje snaha predať. Preto je najlepšie orientovať sa podľa tvrdení zákazníkov. Tie nájdeme v recenziách u produktov. Sledovať tieto testy sa rozhodne vyplatí.

Vyberáte si nový fén alebo žehličku na vlasy? Pomôžu vám testy kvality.

Vyberáte si nový fén alebo žehličku na vlasy? Pomôžu vám testy kvality.

Skvelým pomocníkom, ktorý nám ponúkne testy spotrebného tovaru pre starostlivosť o vlasy, ale aj vlasovej kozmetiky, je TestKvality.eu. Na jednom mieste nájdete odkazy na testy rôznych výrobkov, nielen tých súvisiacich s vlasmi či kozmetikou. Produkty sú prehľadne usporiadané v kategóriách, cez ktoré sa potom už veľmi rýchlo dostanete k doporučeným výrobkom. Alebo na mieste nájdete odkaz na recenziu toho produktu, ktorého kúpu zvažujte. Ak máte naopak s niektorým výrobkom skúsenosť vy, zapojte sa určite do diskusie a prispejte svojim názorom. Čím menej bude ľudom ľahostajné, čo kupujeme, tým kvalitnejšími budú musieť výrobci byť. Dajte najavo svoj názor, či si produkty v rebríčkoch TestKvality.eu zaslúžia svoje miesto alebo nie.

Testy fénov na vlasy

Fén máme doma snáď každá. Aj keď si trebárs nechávame vlasy sušiť prirodzene, občas nám do situácie vstúpi záludná veličina – čas. Ponáhľame sa a potrebujeme si vlasy vysušiť rýchlejšie. Myslím si, že žena, ktorá nevlastní fén, skoro ani neexistuje. Z času na čas ale potrebujeme fén nový. Ten náš sa pokazí, alebo už technologicky zastaral. Lenže vyznáte sa v nich? Nechajte si najlepšie fény na vlasy doporučiť podľa výsledkov v testoch a rebríčku na TestKvality.eu. Viete, že v teste teraz vedie bielo-zlatý krásavec Philips Moisture Protect HP8280/00? Vďaka integrovanému snímaču vlhkosti dokáže dokonca zachovať potrebnú hydratáciu vašich vlasov a zabrániť tak ich presušeniu a následne nenávratnému poškodeniu, ktorým je napríklad lámanie končekov či celý dĺžok vlasov. Pozrite sa ale aj na ďalšie top fény, ktoré test fénov na vlasy aktuálne doporučuje.

Fén na vlasy Philips Moisture Protect HP8280/00.

Fén na vlasy Philips Moisture Protect HP8280/00.

Fén na vlasy Philips Moisture Protect HP8280/00.

Ktorá žehlička na vlasy je najlepšia?

Ešte väčší pozor si treba dať pri výbere žehličky na vlasy. Tie dnes už nahradili kulmy a jedno zariadenie vám dokáže vyrovnať vlasy aj ich rozvlniť. Dôležité však je dávať si pozor na materiál styčných plôch a vyberať si také žehličky na vlasy, u ktorých ste schopné si nastaviť teplotu žehlenia. Najlepšie digitálne a s kontrolou teploty na displeji. Neprekvapilo ma, že test žehličiek na vlasy na TestKvality.eu doporučuje medzi cenovo dostupnejšími žehličkami Braun SatinHair 7 ES3. Táto žehlička na vlasy sa pyšní svojou schopnosťou zvlhčovať a zosilovať vlasy a farbeným vlasom dokonca pridávať oslnivý lesk.

Žehlička na vlasy Braun SatinHair 7 ES3

Žehlička na vlasy Braun SatinHair 7 ES3

Žehlička na vlasy Braun SatinHair 7 ES3

Zdroj obrázkov: produkty Philips, Braun, FL

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník