Milujete party a večierky? Nech jo, alebo nie, veľakrát sa im nevyhneme a je dobré mať v zálohe tip na účes na párty. Krátkovlásky aj dlhovlásky – vyberte si!

Posledný mesiac v roku je akousi pred prípravou na plesovú sezónu. Spoločenské účesy ktoré si robíme na firemné večierky aj party, sú akousi verziou ľahších spoločenských účesov. Rozhodne nie sú vhodné ako plesové účesy, ale zas na druhej strane sú náročné na to, aby sme v nich behali každý deň v práci alebo v škole. Účes na party by rozhodne nemal byť bežným účesom, v ktorom sme vidieť každý deň. Chceme sa predsa vyšvihnúť, ukázať, že vyzeráme dobre a dať všetkým najavo, že sú divní, že si toho doteraz nevšimli. Ako si ale urobiť účes na večierok, aby sme nemuseli kvôli jednej party meniť celú svoju imidž? Napríklad pomocou farebných kried na vlasy, nepermanentných farieb, pomocou výraznejšieho stylingu, pletených účesov a samozrejme klasicky s pomocou kulmy či žehličky na vlasy. Ale môžete sa tiež objednať ku kaderníkovi a svoju imidž skutočne zmeniť. Veď večierky a party sú na to, aby sme nadviazali nové a hlbšie vzťahy, tak prečo do toho nepraštiť poriadne aj svojim lepším a viac slušivým účesom. Nový účes na večierok môže byť pre nás tým hlavným, čo odštartuje veľké zmeny v našom živote. Trebárs sa zoznámite s novým partnerom alebo povýšite – a to len preto, že o sebe dáte vedieť novým účesom! Takže váš účes na party musí byť skutočne dokonalý!

Vieme, aké účesy na party tento rok na jeseň a v zime 2015/2016! (Účesy: Intercosmo – Kaos to Order. Foto: Stefano Bidini.)

Vieme, aké účesy na party tento rok na jeseň a v zime 2015/2016! (Účesy: Intercosmo – Kaos to Order. Foto: Stefano Bidini.)

Účes na párty – aneb cesty k dokonalosti!

Choďte do farieb – kriedy na vlasy po večierku ľahko zmyjete!

Použite pastelové farby na vlasy. Zafarbia zaujímavo tmavé aj svetlé vlasy a dajú šmrnc dlhým, krátkym aj polodlhým vlasov. Nezabudnite je dobre zafixovať a radšej si ešte pred večierkom vyskúšajte, či vám na vlasoch dobre držia a nešpinia šaty. Kvalitné kriedy na vlasy to nerobia. Najmä nie ak je dobre zafixujete lakom na vlasy. Farebné účesy sú v móde a účes na party môžete doladiť farebne s oblečením alebo módnymi doplnkami a samozrejme tiež s make-upom. A k malým čiernym si môžete dovoliť skutočne takmer čokoľvek. Tento rok sa nosia malé čierne predovšetkým zo zamatu.

Účes na párty pre jeseň/zima 2015/2016: Dajte účesu farby!

Účes na párty pre jeseň/zima 2015/2016: Dajte účesu farby!

Skúste účes na party dokonale doladiť s make-upom

To ako sa nám hodí účes k make-upu často na našom looku pokrivkáva! Zmeňte to! Vytvorte si party účes, ktorý bude s vaším make-upom neoddeliteľne spätý. Napríklad tým, že doladíte farbu svojich vlasov s farbou rias aj s farbou obočia. Hitom je imidž snehovej kráľovnej! Všetko dolaďte do úžasnej platina blond.

Účes na party pre jeseň/zima 2015/2016: Make-up a účes musí ladiť! Farbu vlasov môžete doladiť s farbou obočia rias, napríklad do platinovo bielej!

Účes na party pre jeseň/zima 2015/2016: Make-up a účes musí ladiť! Farbu vlasov môžete doladiť s farbou obočia rias, napríklad do platinovo bielej!

Zapleťte všetkým hlavu pleteným party účesom!

Účesy na večierok pekne zapleťte! Vrkoče a vrkôčiky stále letia. Ozvláštniť ich môžete opäť pastelovými farbami, ktoré vlasom dajú kriedy na vlasy. Z pletených vrkočov môžete vytvoriť aj pletené drdoly a výčesy. Spolu s farbou vytvoria nádherné a neopakovateľné kreácie. Rozhodne budete stredobodom pozornosti!

Účes na party pre jeseň/zima 2015/2016: S pletenými vrkočmi a drdolmi urobíte dieru do sveta. Najmä keď je ešte farebne ozvláštnite.

Účes na party pre jeseň/zima 2015/2016: S pletenými vrkočmi a drdolmi urobíte dieru do sveta. Najmä keď je ešte farebne ozvláštnite.

Kulma, žehlička na vlasy a krepovačka sú kamarátky pre každú párty!

Staré dobré pomôcky, akou je kulma, krepovačka na vlasy alebo vlasová žehlička, určite nezatracujte. Pred ich použitím použite na vlasy tepelnú ochranu, aby ste si vlasy nespálili a nikdy ich tepelne neupravujte pred vysušením vlasov. Kombinujte nastylované vlasy opäť s nepermanentnými farbami!

Účes na party pre jeseň/zima 2015/2016: Žehlite, kulmujte, krepujte ... na party sa hodí každá zmena!

Účes na party pre jeseň/zima 2015/2016: Žehlite, kulmujte, krepujte … na party sa hodí každá zmena!

Supermódny melír nielen na večierok, ale ako začiatok nového života

Odštartujte s večierkom, firemným, vianočným … proste akýmkoľvek, svoj nový život. Začnite premenou svojho účesu. Nechajte si na vlasoch vykúzliť kvalitným kaderníkom skutočne bezchybný a módny melír. Hitom jesene 2015 a zimy 2016 je predovšetkým brondé. Ale úžasné sú tiež melíry v farbe tohto roka, v hnedočervenej Marsale.

Účes na party pre jeseň/zima 2015/2016: Melír nemusí byť len zmenou na večierok, ale štartom vašej novej imidž.

Účes na party pre jeseň/zima 2015/2016: Melír nemusí byť len zmenou na večierok, ale štartom vašej novej imidž.

Inšpirujte sa účesmi na party z kolekcie Intercosmo – Kaos to Order

Našli ste ten svoj účes alebo skvelú inšpiráciu, ako pojať svoj vlastný účes? Všetky príklady účesov sú z kolekcie Intercosmo – Kaos to Order (foto: Stefano Bidini). V galérii nájdete ešte pár ďalších inšpirácií pre váš účes na párty alebo pár ďalších štylizácií už vyššie predstavených party účesov. Využijete je ako účes na firemný večierok, ale aj ako účesy na Silvestra. Aj keď tipy na Silvestrovské účesy vám ešte predstavíme v samostatnom článku. Bavte sa dobre!

Účes na party: Intercosmo – Kaos to Order

Zdroj obrázkov: Intercosmo – Kaos to Order (foto: Stefano Bidini)

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník