Nové účesy L’Oréal IT Looks 2015 sa predstavujú ako dve série účesov po troch modeloch. Pozrite sa na IT Looks kolekciu pre tohtoročnú jeseň a zimu.

Láka vás zmena účesu? Skúste to s novou kolekciou účesov od L’OréalL’Oréal Professionnel predstavil dve nové série účesov IT Looks 2015. Jesenné a zimné účesy L’Oréal 2015/2016 môžete vidieť vždy ako tri účesy na jednej modelke. Nová kolekcia je tento rok už druhou kolekciou IT Looks. Na tú predchádzajúcu, aktuálnu a ešte tohtoročné leto IT Looks kolekciu S / S 2015 sa môžete pozrieť v našom predchádzajúcom článku. A v čom je nová IT Looks kolekcia pre jeseň/zima 2015/2016 výnimočná? Snaží sa najmä zvýrazniť všetky naše prirodzené prednosti. K tomu využíva novú metódu melírovania od L’Oréal – contouring. To všetko kombinuje s elegantným stylingom účesov v kolekcii. Každý z týchto účesov je navyše ako stvorený pre rôzne dotvorenie pomocou moderných vlasových doplnkov.

Nové účesy L'Oréal IT Looks 2015 pre tohtoročnú jeseň a zimu v podaní francúzskej herečky a modelky Joséphine de la Baume

Nové účesy L’Oréal IT Looks 2015 pre tohtoročnú jeseň a zimu v podaní francúzskej herečky a modelky Joséphine de la Baume

Minisérie šiestich účesov na dvoch modelkách vám dá viac, než sa môže na prvý pohľad zdať. Objavíte kúzlo vrkoča, krepovania, chvostov s hladkou textúrou aj oslňujúcich vĺn. Hitom sú tzv. baby hair alebo WOB – čo je vlastne vlnitý bob alebo lob (Wavy bob). Nový IT Looks je o dokonalých premenách vďaka zmenám vlnitých a krepových štruktúr či hrám s leskom.

Nové účesy L'Oréal IT Looks 2015 pre tohtoročnú jeseň a zimu v podaní austrálskej blogerky Nicole Warne

Nové účesy L’Oréal IT Looks 2015 pre tohtoročnú jeseň a zimu v podaní austrálskej blogerky Nicole Warne

IT Looks 2015 je teraz s novými tvárami

Ako nové tváre sa v kolekcii účesov L’Oréal IT Looks objavili známa austrálska módna blogerka Nicole Warne a francúzska modelka a speváčka Joséphine de la Baume. Obe ikony sa dostali do rúk prestížnych kaderníkov – Frédérica Mennetriera a Sama McKnight.

IT Looks 2015 – Joséphine de la Baume

Francúzska herečka a modelka Joséphine de la Baume dostala novú farbu vlasov, ktoré podčiarkol jej svetlý tón tváre a nanovo definoval jeho kontúry. Styling aj farba Joséfine dokonale prežiarili.

Kaderník Sam McKnight vytvoril tri trendy looky:

  1. svieži a prirodzený medený Contouring,
  2. sexy a oslnivý štýl Holywood wawes,
  3. divoký a rádoby neupravený rozvoľnený vrkoč Wild braid.

O farbu účesov L’Oréal Joséphine de la Baume s postaral Frédéric Mennetrier. Ten na farbenie zvolil odtiene profesionálne farby Majirel. Jimi zľahka presvetlil vlasy okolo tváre tak, aby lepšie odrážali svetlo. Použitá technika contouring vytvarovala Joséphine lícne kosti, vlny vlasov dostali hĺbku a zvýraznila sa celková štruktúra vlasov. Hra svetla a tieňa vďaka farbe dodáva Joséphine v spojení s rôznym stylingom vždy nový zaujímavý výraz. Tvár sa opticky mení a tak je Joséphine zakaždým inak krásna.

IT Looks 2015 – Contouring

IT Looks 2015 – Contouring

IT Looks 2015 – Holywood wawes

IT Looks 2015 – Holywood wawes

IT Looks 2015 – Wild braid

IT Looks 2015 – Wild braid

IT Looks 2015 – Nicole Warne

Druhou IT girl tohtoročnej IT Looks 2015 kolekcie s účesy L’Oréal je známa austrálska blogerka Nicole Warne. Tá sa v rukách kaderníkov Frédérica Mennetriera a Sama McKnight premenila v krásku s dôrazom na hĺbku a lesk vlasov. Aj v tomto prípade získava tvár Nicole vďaka stylingu účesu mnoho podôb.

Kaderník Sam McKnight vytvoril tri trendy looky:

  1. moderné retro – moderný vzhľad účesu inšpirovaný 20. rokmi,
  2. wob – trendový zvlnený bôb,
  3. wet look – ultramoderný vzhľad tohtoročnej sezóny pripomínajúci mokré vlasy.

Frédéric Mennetrier tentoraz do čiernych vlasov Nicole Warne pridal ozvláštňujúce fialové odlesky. Opäť použil profesionálnu farbu Majirel.

IT Looks 2015 – Modern 20's

IT Looks 2015 – Modern 20’s

IT Looks 2015 – Wob (wavy bob)

IT Looks 2015 – Wob (wavy bob)

IT Looks 2015 – Wet look

IT Looks 2015 – Wet look

Zoznámte sa s kaderníkom – Sam McKnight

Za svojich tridsať rokov kaderníckej kariéry má Sam McKnight za sebou takmer 80 obálok časopisu Vogue. Je skutočným kaderníckym guru. Svoje kaderníckej začiatky absolvoval v rodnom Škótsku ako asistent miestneho kaderníka. V 70. rokoch sa presťahoval do Londýna a začal pracovať v Molton Brown. Závratnú fashion kariéru začal v roku 1978, kedy bol oslovený s požiadavkou, vytvoriť styling pre fotenie britského Vogue. V 80. rokoch zamieril ďalej. Vydal sa do mesta módy a štýlu, do New Yorku. Tu mal to šťastie, že mohol pracovať s významnými fotografmi, medzi ktorými nechýba ani slávny Mario Testino. Práve v spolupráci s ním vytvoril styling napríklad pre Naomi Wats alebo pre Umu Thurman.

Sam McKnight je známy svoju energiou a láskou k práci s kreatívnymi ľuďmi. Je plný elánu a neustále sa snaží zdokonaľovať a vymýšľať nové veci. Inšpiruje ho takmer všetko, najviac ale čerpá inšpiráciu z londýnskej, anglické alebo zo škótskej záhrady. K tomu sa pridáva inšpirácia z hudby alebo z čítania biografií.

Sam McKnight (kaderník)

Sam McKnight (kaderník)

Zoznámte sa s koloristom – Frédéric Mennetrier

Kolorista Frédéric Mennetrier je skutočný majster farby. Nie však prvoplánový! Farba musí vždy podčiarknuť ženskú krásu a to konkrétne krásu novej majiteľky farby. Keď sa kolorista Frédéric Mennetrier presťahoval z východného Francúzska do Paríža, objavila jeho talent agentúra Streeters. Počas svojej kariéry mal možnosť pracovať s tými najlepšími stylistami a tiež fotografmi. Svoj vlastný salón otvoril v roku 1999 a získal tiež možnosť vytvoriť farebnú kolekciu pre L’Oréal Professionnel. Za sebou má dnes tento slávny kolorista v portfóliu vpísanú spoluprácu s radom ďalších značiek: Biotherm, Chantal Thomas, Dessange, Diesel, Dove, Franck Provost, Garnier, Givenchy, Guhl, Jena Louis David, Kérastase, L’Oréal Paris a L’Oréal Professionnel, Nina Ricci, Nivea, Oenobiol, Schwarzkopf, Shu Uemura, Vichy alebo Vivelle.

Frédéric Mennetrier neustále spochybňuje čo robí a to ho ženie dopredu. Rovnako tak, ako jeho fanatickosť, tvrdohlavosť a obsesie. Inšpiruje sa každodenným životom, harmóniou v uliciach, plátnami v múzeu, obyčajnými sladkosťami aj kusy látok.

Frédéric Mennetrier (kolorista)

Frédéric Mennetrier (kolorista)

Zdroj obrázkov a informácií: poskytol L’Oréal

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník