Účesy na ples

Plesová sezóna znamená začať premýšľať nad spoločenským účesom. Pozrite sa na veľkú galériu s účesmi na ples. Novinky neustále dopĺňame!

Spoločenský účes potrebuje raz za čas každá z nás. Avšak účesy na ples majú predsa len svoje špecifiká a tak aj keď v našej Galérii účesov nájdete aj samostatne vyčlenené spoločenské účesy, plesové účesy dostali svoju samostatnú kategóriu. Prečo? Odpoveď je jednoduchá! Účes na ples je honosnejší ako účes na party alebo do divadla. Často je skôr svojou zložitosťou na úrovni svadobného účesu. Účesy na ples si zaslúžia vašu pozornosť. Objednajte sa s predstihom ku kaderníkovi, alebo ak si účes na ples predsa len chcete pripravovať sama doma, vyskúšajte si ho dopredu a to nielen samostatne, ale v kombinácii s večernými šatami, ktoré budete mať na sebe. Naša galéria s účesmi na ples a rady pod ňou vám pomôžu pri správnom výbere vášho účesu na ples pre tohtoročnú plesovú sezónu.

FOTOGALÉRIA: Účesy na ples

 

Účesy na ples – na čo nezabudnúť, keď si vyberáme účes na ples

  1. Účesy na ples sú slávnostnejší a honosnejší než bežné spoločenské účesy na večierky, party alebo do divadla. Neznamená to ale, že jediným riešením sú nemoderne vyzerajúce princeznovské účesy.
  2. Účes na ples potrebuje dobre učesať, rovnako dôležitá je ale aj jeho farba a celkový styling alebo použité doplnky do vlasov.
  3. Plesové účesy je najlepšie zveriť do rúk kvalitného kaderníka. Pozor ale, ak s ním nemáte skúsenosti, hľadajte referencie alebo sa s ním dopredu zoznámte a konzultuje, aké bude ohľadom účesu vaše želanie. Nie je nič horšieho, než na poslednú chvíľu vytvorený účes kaderníkom, v ktorom sa nebudete cítiť dobre.
  4. Či už vám slávnostný účes na ples učeše kaderník, alebo sa do neho pustíte sama, nezabudnite, že musí predovšetkým dobre držať. Pri tanci je účes namáhaný a rozpadnutý drdol na parkete nie je nič príjemného.
  5. Ak máte krátke vlasy alebo aj na ples chcete voliť účes s rozpustenými vlasmi, slávnostný ráz môžete účesu na ples dodať farbou (napríklad aj zmývateľnou), leskom, špeciálnym stylingom, kovovo lesklými trblietkami alebo vhodnými vlasovými doplnkami na ples. Pokojne to môžu byť aj šperky, ktoré však teraz pripnete do vlasov. Krátke a polodlhé vlasy možno na ples upraviť ako dlhé s pomocou rôznych príčeskov – clip-in vlasov, drdolov, vrkočov a chvostov.
  6. Nezabudnite, že dokonalý účes, a to aj ten na ples, musí vyzerať dobre zo všetkých strán.
  7. Účesy na ples často zvádzajú k historizujúcemu štýlu a vintage účesom. Vyvarujte sa toho. Aj honosný plesový účes môže byť moderný. Aj to je dôvod, prečo si nechať poradiť od dobrého kaderníka alebo stylistu.
  8. Kde najlepšie hľadať účesy na ples? V našej fotogalérii plesových účesov sme vám predstavili niekoľko desiatok účesov na ples pre všetky dĺžky vlasov. Vhodný účes ale nájdete aj v ďalších našich galériach účesov: napríklad medzi avantgardnými účesmi, v spoločenských účesoch, v účesoch s pletenými vrkočmi alebo medzi up-do účesmi.
  9. Účesy na ples musia dokonale ladiť s večernými šatami aj zvolenými módnymi doplnkami – predovšetkým s kabelkou, topánkami a šperkami na ples. Účes musí ladiť štýlom aj farbou.
  10. Nezabudnite si svoj ​​vydarený plesový účes zvečniť na fotografiách. Trebárs si ešte pred odchodom z domu zaobstarajte pred zrkadlom selfii a hoďte ju na svoj ​​Facebook, Twitter, Google+ alebo Instagram. Ale vydarený účes na ples stojí aj za kvalitnejšie foto, ako mobilom v prítmí predsiene alebo kúpeľne.

Zdroj obrázků: účesy světových kadeřníků a firem

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný