Účesy pre dlhé vlasy

Naša veľká fotogaléria s účesmi pre dlhé vlasy vám pomôže nájsť ten najvhodnejší strih a účes pre dlhé vlasy, aké máte práve vy! 

Inšpirujte sa najlepšími účesmi pre dlhé vlasy. V našej rozsiahlej fotogalérii nájdete účesy pre dlhé vlasy určené blondínkam aj brunetkám, červenovláskam aj milovníčkam červených farebných odtieňov. Nájdete tu strihy pre dlhé vlasy na každý deň, dlhé účesy do kancelárie, plesové účesy, drdoly pre dlhé vlasy aj svadobné účesy pre dlhovlásky. Dlhé vlasy účesy priamo priťahujú. A tak je aj naša galéria účesov na ne skutočne bohatá. A stále ju dopĺňame, takže zakaždým tu môžete nájsť ďalšie a ďalšie novinky. Dlhé vlasy milujeme a tak účesy pre dlhé vlasy budú vždy našou vášňou. Hľadáte účes pre dlhé vlasy? Nájdete ho rozhodne v našej fotogalérii.

FOTOGALÉRIA: Účesy pre dlhé vlasy

Účesy pre dlhé vlasy – 10 tipov pre dlhé vlasy, ktoré musíte poznať!

  1. Nesnažte sa obísť vaše vlasy a vnucovať im pravý opak toho, čo sú! Rovné a nepoddajné nechajte rovnými, vlnité vlnitými. Hrubý zásah do štruktúry dlhých vlasov sa vám vždy vypomstí na ich kvalite a vaše dlhé vlasy nebudú dlhodobo vyzerať dobre!
  2. Účesy pre dlhé vlasy vždy rozlišujte ako tie na bežné nosenie a ako zložitejšie účesy pre slávnostnejšie príležitosti: napríklad dlhé plesové účesy alebo svadobné účesy pre dlhé vlasy.
  3. Farba je cool, ale nezabudnite, že v prípade dlhých vlasov za ňu u kaderníka zaplatíte 2x viac. Hold viac vlasov = viac spotrebovanej farby.
  4. Strážte pri návšteve kaderníctva svoje vlasy ako oko v hlave! Ak ste s nimi nielen prišla, ale ak s nimi chcete aj odísť. Často majú kaderníci túžbu krátiť a krátiť a krátiť …
  5. Dbajte o dokonalú výživu svojich vlasov. Farbenie aj úpravu dlhého účesu vždy spojte s regeneračnou procedúrou!
  6. Zabudnite na nezmysly súvisiace s česaním – rozhodne vaše dlhé vlasy nepotrebujú prejsť kefou 50x denne. Radšej sa k vlasom správajte šetrnejšie.
  7. Účesy pre dlhé vlasy sa môžu zdať na prvý pohľad veľmi podobné. Preto nikdy nesmerujte do kaderníctva iba s pripraveným slovným popisom či dokonca bez tejto prípravy. Nájdite si účes pre dlhé vlasy, ktorý sa vám páči a ten si prineste vytlačený alebo si ho nachystajte ako stránku na svojom mobile či tabletu.
  8. Nie každá z nás má predpoklady nosiť dlhé vlasy. Ak vaše vlasy nie sú 100%, radšej sa svojho sna po dlhých vlasoch vzdajte a zvoľte kratší účes. Ale vzdajte to až po tom, keď už skutočne nenájdete žiadny účes pre dlhé vlasy, ktorý by vyhovoval tým vašim.
  9. Dlhé vlasy sú veľmi variabilné a tak si pre seba môžete vyberať hneď s niekoľkých. Účesy pre dlhé vlasy sa líšia farbou, prostovlasostí alebo úpravou do rôznych drdolov či vrkočov a variabilitu dlhého účesu poskytujú tiež rôzne vlasové doplnky.

Zdroj obrázkov: účesy kaderníkov a kaderníckych firiem, Google

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný