Pozrite sa na účesy pre jemné vlasy, ktoré učešú krátke, polodlhé aj dlhé vlasy a pridajú im potrebný objem. Sú z kolekcie Pkai Hair.

Hľadáte vhodné účesy pre jemné vlasy? Ak máte jemné vlasy bez objemu potrebujú pomôcť správnym strihom. Dlhé jemné vlasy síce môžu na prvý pohľad pôsobiť étericky, ale objem sa im pridáva oveľa horšie, než dobrým strihom. Vhodný krátky zostrih pre jemné vlasy vie robiť skutočné zázraky. Účesy pre jemné vlasy, ktoré si teraz predstavíme, však vyhovia všetkým dĺžkam vlasov. Hlavnými strihmi sú účesy mikádo. Mikádo pre jemné vlasy prináša potrebný objem, ak je navyše jemne tónované tón v tóne alebo obohatené leskom, maskuje jemné vlasy bez objemu aj pomocou optického efektu. Ako na jemné vlasy pomocou strihu? Pozrite sa na účesy z kolekcie Pkai Hair nazvanej Kai Wan 2014. Predstaví vám strih pre jemné vlasy v niekoľkých verziách a farebných riešeniach.

Účesy pre jemné vlasy z kolekcie Pkai Hair nazvanej Kai Wan 2014.

Účesy pre jemné vlasy z kolekcie Pkai Hair nazvanej Kai Wan 2014.

Účesy pre jemné vlasy podľa Pkai Hair

Ideálnymi účesmi pre jemné vlasy sú mikádo a tiež bob. Mikádo je vhodné pre krátke aj polodlhé jemné vlasy, bob pre tie extra krátke. Mikádo má dokonalú vlastnosť, vedieť pri dobrom strihu zväčšiť objem vlasov. Jemné vlasy navyše môžete maskovať viac vrstvami strihu, kde napríklad u mikáda môžete využiť rôzne dĺžky pre ofinu, boky účesu a kontrastne vyholenú alebo extrémne krátku časť účesu na krku. To všetko účesom pre jemné vlasy pridáva objem.

Krátke účesy pre jemné vlasy

Krátke jemné vlasy milujú objemové strihy, ale aj styling. Nezabúdajte, ten ale nesmie byť nikdy silno tužiaci. Príliš by vlasy zaťažil. Používajte jemne alebo maximálne stredne tužiace tužidlo v spreji, výnimočne penové tužidlá.

Krátke účesy pre jemné vlasy z kolekcie Pkai Hair nazvanej Kai Wan 2014.

Krátke účesy pre jemné vlasy z kolekcie Pkai Hair nazvanej Kai Wan 2014.

Polodlhé účesy pre jemné vlasy

Polodlhé jemné vlasy vyzerajú skvele ako mikádo. Objem mu okrem vhodného strihu pridajte tiež farebným tónovaním, melírom alebo leskom vo farbe.

Polodlhé účesy pre jemné vlasy z kolekcie Pkai Hair nazvanej Kai Wan 2014

Polodlhé účesy pre jemné vlasy z kolekcie Pkai Hair nazvanej Kai Wan 2014

Účesy pre jemné vlasy z kolekcie Pkai Hair predstavujú vedľa niekoľkých mikádo účesov tiež rozstrapatený pixie účes, ale aj veľmi nápadité riešenie pre dlhé jemné vlasy. Tým môžete objem pridať rôznymi rozvolnenými vrkôčikmi. Kým rozpustené vlasy by pôsobili príliš krehko a riedko, rôzne zopnuté s vrkôčikmi môžu vyzerať úplne inak. Dôležité však je nenechávať módne vrkoče pevne stiahnuté, ale vždy je riadne rozvoľniť pomocou prstov do vzdušných vrkočov. Tam kde by vám pri jemných vlasov nepomohol ani styling a vlasy by aj tak nedržali objem, tam to vyrieši práve ich zviazanie do pletených vrkočov a vrkôčikov.

FOTOGALÉRIA: Účesy pre jemné vlasy podľa Pkai Hair

Spoločenské účesy z jemných vlasov môžete vytvoriť aj ďalším spôsobom. Z mikáda môžete vytvoriť falošný bob s falošným vrkočom. Rovnaký účes by ale išiel urobiť aj z krátkeho bob účesu. Je to ďalší zaujímavé riešenie. Jemné vlasy bez objemu nosíme často kratšie a potom hľadáme riešenia, ako je zaujímavo učesať pre spoločenskú príležitosť. A pridanie falošného vrkoča, navyše v inej farbe, alebo dokonca ako módny čiernobiely kontrast, je skutočne úžasné.

Dlhé účesy pre jemné vlasy

Dlhé jemné vlasy môžu získať objem rozvolnenými vrkočmi, ale tiež pridanými umelými vlasmi. Pokojne si pripnite celý falošný vrkoč alebo si do vlasov pridajte farebné clip-in pramene.

Dlhé účesy pre jemné vlasy z kolekcie Pkai Hair nazvanej Kai Wan 2014

Dlhé účesy pre jemné vlasy z kolekcie Pkai Hair nazvanej Kai Wan 2014

Zdroj obrázkov: Pkai Hair – kolekcia účesov Kai Wan 2014

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník