Účesy pre krátke vlasy

Vstúpte do najväčšej galérie s účesmi pre krátke vlasy a vyberte si krátky účes, ktorý vám pristane. Nájdite si svoj ​​nový ideálny krátky účes!

Inšpirujte sa skvelými účesmi pre krátke vlasy. Stovky fotografií vám ponúknu krátke účesy pre blondíny aj brunety, farbené krátke účesy aj účesy, ktoré sú výsledkom úžasnej práce koloristov. Aký krátky účes hľadáte? Krátke mikádo, pixie účes na chlapca alebo niečo úplne iné? Nie je možné, aby ste nenašla dostatok inšpirácie práve pre vás. Dámske účesy pre krátke vlasy v našej fotogalérii účesov sú tými najlepšími, ktoré môžete na slovenskom internete nájsť. Navyše je stále dopĺňame, takže tu zakaždým nájdete ďalšie novinky.

FOTOGALÉRIA: Účesy pre krátke vlasy

Účesy pre krátke vlasy – 10 tipov pre krátke vlasy, ktoré musíte poznať!

  1. Dobre porozmýšľajte alebo si nechajte poradiť od svojho kaderníka, aký krátky účes bude pre vaše vlasy ideálny a bezproblémový. Strážiť si celý deň každý vlások, aby stál tak, ako by ste si predstavovala, vás čoskoro prestane baviť.
  2. Vymyslite si taký krátky účes, ktorý ide ľahko meniť pomocou stylingu či vlasových doplnkov. Váš účes vás bude baviť!
  3. Pekná alebo trochu crazy farba často ozvláštni aj ten najobyčajnejší krátky strih. Takže než sa trápiť so zložitými strihmi pre krátke vlasy, možno je lepšie staviť na zaujímavejšiu farbu!
  4. Účesy pre krátke vlasy sú zo všetkých najnáročnejšie na strih. Zverte sa do rúk naozaj dobrého kaderníka!
  5. Nezabudnite tiež, že by ste ho mala raz mesačne opäť navštíviť, aby ste si svoj ​​krátky účes doupravila – strihom aj farbou.
  6. Ak je pre vás krátky účes len prechodom opäť k dlhším vlasom, povedzte to svojmu kaderníkovi. Poradí vám taký krátky zostrih, ktorý bude vyzerať dobre aj v dorastajúcich dočasných etapách.
  7. Účesy pre krátke vlasy nemusia byť len na bežné nosenie. Existuje množstvo spôsobov, ako aj z vášho krátkeho účesu urobiť krátky svadobný účes alebo plesový účes pre krátke vlasy. Pomôže vám špeciálny styling, kovovo lesklé laky, farbičky typu hairchalk alebo rôzne slávnostnejšie vlasové doplnky.
  8. Ešte dôležitejšie než u iných dĺžok vlasov, je pre účesy pre krátke vlasy dôležitá ofina. Môže úplne zmeniť vzhľad aj formu účesu. Dobre si premyslite, ako dlhú ofinu chcete mať a hlavne ju nikdy vzbrkle sama neskracujte.
  9. Mierite do tejto fotogalérie s krátkymi účesmi len preto, že si myslíte, že už máte na krátke vlasy vek? Choďte preč! Krátke vlasy nie sú o veku! Neviem kto kedy vymyslel, že po päťdesiatke už môže byť žena ostrihaná len nakrátko! Radšej nechajte účesy pre krátke vlasy mladším!
  10. Bojíte sa, že s krátkymi vlasmi nebudete dostatočne sexi? Omyl. Len sa pozrite ešte raz na účesy pre krátke vlasy v galérii! Čo vidíte? Že krátke vlasy môžu byť tiež zvodné! Stačí si vybrať správny účes pre krátke vlasy.

Zdroj obrázkov: účesy kaderníkov a kaderníckych firiem, Google

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný