Účesy pre polodlhé vlasy

Úžasné účesy pre polodlhé vlasy nájdete v tejto najväčšej galérii účesov na slovenskom internete. Vyberte si strihy pre polodlhé vlasy ideálne práve pre vás.

Účesy pre polodlhé vlasy ponúkajú najväčšiu variabilitu zo všetkých účesov. Môžu byť kratšie s ponechanými dlhými prameňmi, všetky rovnako dlhé v strednej dĺžke, s ofinou alebo bez. Môžu byť rovné, vlnité, krepovité, tiež môžu byť pre blondíny alebo pre tmavovlásky. Nádherne na nich vynikne farba, melír aj špeciálne kolorovanie trebárs aj extravagantnejšími odtieňmi farieb. Účesy pre polodlhé vlasy sú ideálne aj preto, že nevyžadujú tak častý zásah kaderníka a sú ľahkou cestou k dlhšiemu účesu, samozrejme ak po ňom túžite. Veď priznajme si, polodlhé účesy a polodlhé vlasy sú najpraktickejšie a vyzerajú výborne. Poďte sa pozrieť na najlepšie účesy pre polodlhé vlasy do veľkej fotogalérie účesov.

FOTOGALÉRIA: Účesy pre polodlhé vlasy

Účesy pre polodlhé vlasy – 10 tipov pre polodlhé vlasy, ktoré musíte poznať!

  1. Účesy pre polodlhé vlasy ponúkajú tak veľkú variabilitu, že je dôležité, aby ste neprepadla dojmu, že si môžete pre svoj ​​typ vlasov a tvar tváre dovoliť ktorýkoľvek z nich. Vyberajte si polodlhý účes vždy s rozvahou!
  2. Polodlhé účesy stoja za to! Takže ak máte teraz vlasy krátke, ale túžite mať účes pre polodlhé vlasy, vytrvajte. Rozhodne sa neostríhajte ani len preto, že napríklad mesiac nebudete vyzerať stopercentne.
  3. Starostlivosť o polodlhé vlasy je takmer rovnaká, ako o vlasy dlhé. Vyžaduje špeciálny styling a predovšetkým špeciálne kúry na zlepšenie štruktúry vlasov. Nikdy nepodceňujte regeneráciu polodlhých vlasov!
  4. Chcete ísť z brunety na blond? Risknite to! Ale buďte pripravená aj na nezdar. Nakoniec s účesom nemusíte byť spokojná alebo sa vašim vlasom výrazne zhorší ich kvalita. Vždy majte nachystanú krátku alternatívu účesu. Na polodlhé vlasy by ste si potom zas musela pár mesiacov počkať.
  5. Chcete si hrať s vrkočmi a drdoly? Potom dobre zvažujte, aký strih pre svoje polodlhé vlasy zvolíte. Nie každý polodlhý účes vám totiž zopínať vrkoče a vypínať drdoly umožní.
  6. Účes s ofinou alebo bez? Nad tým premýšľajte už vo chvíli, kedy sa zamilovane pozeráte na vybraný účes pre vaše polodlhé vlasy! Zmeniť totiž vzhľad ofiny na účese znamená zmeniť v podstate celý účes.
  7. Účesy pre polodlhé vlasy sú už finančne náročnejšie pri farbení (zvyčajne vás nechajú v kaderníctve zaplatiť viac farby rovnako ako u dlhého účesu), ale ušetríte tým, že nemusíte chodiť do kaderníctva ako do huslí. Dokonalý polodlhý strih vydrží dlhú dobu a menšie úpravy zvládnete aj sama. Horšie je to s dobarvováním odrastov pri farbení. Zvážte, či to u daného účesu zvládnete doma svojpomocne.
  8. Nenechajte svoj ​​polodlhý účes ležať ladom. Kúpte si rôzne vlasové doplnky a svoj ​​účes meňte podľa nálady aj vášho oblečenia. Účesy pre polodlhé vlasy sú skutočne variabilné!
  9. Máte chuť na rýchlu zmenu účesu? Polodlhé vlasy vďaka natáčkám, kulme či žehličky ľahko krátkodobo poupravíte. Na večierku tak môžete všetky prekvapiť a vyzerať úplne inak a ešte viac božsky!
  10. So stylingom u polodlhých vlasov šetrite, ale úplne na neho nezabúdajte. Používajte napríklad stredne tužiace peny, ktoré vášmu polodlhému účesu dodajú tvar, ale stále z neho nebude helma.

Zdroj obrázkov: účesy kaderníkov a kaderníckych firiem, Google

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný