Erotika sa už dávno odtabuizovala a erotické pomôcky sú pre väčšinu z nás úplne normálnym spestrením sexuálneho života. Základom je vibrátor, či presnejšie vibrátory, pretože ich dnes ženy vlastnia vo väčšom množstve.

Čo patrí do erotickej výbavy každej ženy?

Je to predovšetkým vibrátor. Aj keď to je veľmi obšírny pojem. Vibrátory sa už dávno nelíšia iba svojou veľkosťou či materiálom. Sú to často veľmi špecializovaní pomocníci. Jeden dokáže divy s naším klitorisom, druhý si trúfa na náš bod G, ďalší sa neštíti zážitkov v análnom otvore. Menšie či väčšie, realistické či dizajnové – skutočne je z čoho vyberať. Takže to, že žena už vibrátor má, rozhodne neznamená, že by sa jej nehodil ďalší. Každý vie poskytnúť inú formu uspokojenia. Sexuálne hrátky s viacerými vibrátormi naraz vedú naviac k ďalším sexuálnym zážitkom.

Mnohé vibrátory sa síce do tejto skupiny stále zaraďujú, ale vďaka svojim špecifickým vlastnostiach už tvoria akúsi oddelenú skupinu. Noviniek je v poslednej dobe skutočne veľa, a práve ony sú vhodné ako originálny vianočný darček pre ženu.

♥ TIP

Ďalšími skvelými pomocníkmi sú dildá. Ide o nevibračné penisy a sú účinným doplnkom k vibrátoru. Takže ich smelo k vibrátoru priložte ako druhý darček.

Moderné vibrátory sú iné

Kto stratil na nejakú dobu prehľad o produkcii vibrátorov, toho dokáže súčasný sortiment milo prekvapiť. Vibrátory sa už dávno nesnažia vypadať iba ako pánsky penis. Áno, tie realistické sú stále v kurze, ale ženy stále častejšie dávajú prednosť dizajnovým vibrátorom v nádherných farbách, často čiernym, fialovým či cyklámenovým. Hitom sú tiež priehľadné vibrátory z mäkkého silikónu, ktoré konkurujú obľúbeným skleneným dildám. Často však už vibrátor ani nepoznáte. Obľúbené masážne hlavice vypadajú skôr ako masážne prístroje. Womanizéry určené k efektívnemu dráždeniu klitorisu zas nerozoznáte od prístrojov k ošetrovaniu pleti.

Vibrátory sú dnes skutočné dizajn kúsky. Tento našiel inšpiráciu v slávnej knihe a filme.

Vibrátory sú dnes skutočné dizajn kúsky. Tento našiel inšpiráciu v slávnej knihe a filme.

Táto zmena sortimentu má veľkú výhodu pre každého, kto chce vibrátor ako darček kúpiť, ale trochu sa hanbí. Niekto sme hanblivým od prírody, iní sme trebárs vo vzťahu krátko, či nechceme priznať, že naša mužnosť pokrivkáva a vášeň by sme radi rozprúdili s pomocou účinných pomocníkov, ktorými sú vibrátory. To, že vibrátor už nevypadá prvoplánovo ako pánske prirodzenie, nám veľmi pomáha v tom, aby sme sa prestali hanbiť a smelo na tento darček, trebárs práve pod vianočný stromček, stavili.

Hity medzi vibrátormi

Moderná klasika nesklame. Ak však máte odvahu, stavte na inovácie tejto klasiky. Či už ide o vibrátory vhodné tiež pre stimuláciu bodu G, alebo vibrátory kombinované s análnym kolíkom. Vypadajú krásne, sú farebné a vyrábajú sa z lekárskeho silikónu. Ideálne sú tie vodeodolné, pretože hrátky vo vani ženy milujú.

Veľkým hitom sú partnerské vibrátory. Vedia stimulovať klitoris, bývajú nenápadné, takže ich môže žena nosiť v nohavičkách a partner dokáže vibrátor ovládať vzdialene. Obvykle pomocou diaľkového ovládania, ale tiež cez mobilný telefón. Takýto darček má v sebe erotickú zmyselnosť, záhadnosť aj vtip.

Partnerské vibrátory oživia váš vzťah.

Partnerské vibrátory oživia váš vzťah.

Medzi ženami sú aktuálne obľúbenými ďalšie dva typy vibrátorov. Jedným sú masážne hlavice. Ako vibrátor príliš nevypadajú, ale ich hlava dokáže vyvinúť vibrácie ako žiadny iný vibrátor. Spôsobujú veľmi silné vyvrcholenie, obvykle opakované. Nepodceňujte ich ani pri spoločných sexuálnych hrátkach.

Druhými sú womanizéry. Obľúbeným je napríklad Satisfyer Pro Traveler. Tento špeciálny vibrátor vás prekvapí tým, ako vypadá, aký je malý, svojou funkciou a predovšetkým účinkom. Maličký vibrátor je vodotesný, so zaujímavo riešeným nabíjaním a má veľmi luxusný vzhľad. Nádherne je aj balený, takže ide skutočne o luxusný vianočný darček pre ženu. Zaujímavý je princíp jeho fungovania. Vyvíja podtlak, ktorý stimuluje klitoris a vyvoláva silný orgazmus. Je to vlastne podtlakový vibrátor na klitoris. Umožňuje mnohopočetný orgazmus a dá sa používať na sucho, ale aj vo vode, kde sú účinky snáď ešte intenzívnejšie.

Vibrátor aj ako vtipný vianočný darček pre ženu

Stále ste neprekonali hanblivosť pokiaľ ide o to, aby ste ako vianočný darček pre ženu vybrali vibrátor? Pokiaľ vás nepresvedčili vibrátory, ktoré už ako vibrátory ani nevypadajú, môžete ísť na to s vtipom. Vtipné vibrátory sú skvelým riešením aj pre páry, ktorý si erotické hračky dávajú pravidelne a vychytávky, ktoré sme zmienili, už vlastne dávno majú a používajú. Mám pre vás pár tipov na perfektne fungujúce vibrátory, ktoré sú ale naviac aj vtipné a s nápadom.

Masážnu vibračnú kačičku budete musieť skryť aj pred vašimi deťmi. Budú si totiž myslieť, že niekto darčeky pomotal a maminka dostala ten ich. Vibračná masážna kačička je doslova k nerozoznaniu od detskej hračky. Pritom vodotesná kačička s tromi vibračnými režimami dokáže viac, než by ste si mysleli. Vibrujúca kačička môže byť prvou erotickou hračkou, ktorú svojej partnerke venuje. Aspoň si otestujete, či ste rovnako naladení.

Často riešime problém, ako venovať vibrátor či inú erotickú hračku na Vianoce, keď si pod stromčekom rozbaľujeme darčeky v kruhu širšej rodiny, či dokonca spolu s deťmi. Využite to. Venujte darček zvlášť, keď už budete s partnerkou osamote. Darujte vibrátor v šaláte. Áno, čítate dobre. Proste ho naservírujte ako zdravú večeru či raňajky. Veľkým hitom sú totiž vibrátory, ktoré vypadajú ako zelenina a ovocie. Baklažán a uhorka sa hodia do zeleninového šalátu, banán do ovocného. Ide o veľmi kvalitné vibrátory so skvelým stimulačným účinkom, ktoré naviac podnecujú sexuálnu fantáziu a sú tiež veľmi vtipným a krásnym darčekom.

Malý, ale šikovný. A to viac, než by ste si na začiatku mysleli.

Malý, ale šikovný. A to viac, než by ste si na začiatku mysleli.

Erotické vianočné darčeky pre ženu zo sexshopu iSexshop.sk

Pre erotické hračky nemusíte nikam chodiť. Vibrátor ako vianočný darček pre ženu, ale aj ďalšie erotické pomôcky, kúpite v e-shope iSexshop.sk. Ten ponúka kvalitné produkty, obrovský sortiment vibrátorov, vrátane tých, ktoré sme zmienili, a samozrejme 100% diskrétnosť pri nákupe. A ak potrebujete poradiť, nehanbite sa spýtať.

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník