V súčasnej dobe trápi vypadávanie vlasov ženy aj mužov, pričom za týmto problémom stojí veľa príčin. Máme jeden tip, ako ho zdolať. 

Za vypadávanie vlasov môže veľmi často zlý životný štýl, tehotenstvo, stres z práce, rôzne ochorenia, nedostatok vitamínov aj iné príčiny. Hoci je prípravkov na padanie vlasov veľa, nie všetky výrobky určené proti vypadávaniu vlasov sú účinné. Aby ste nemuseli skúšať prípravok po prípravku, vyskúšajte zaujímavý výrobok – sprej Asami. Samotné recenzie produktov vám prezradia, že toto sérum založené na čisto prírodnej báze je účinné a efektívne.

Zabudnite na rôzne doplnky stravy a vodičky, ktoré často napriek sľubom nemajú žiadny účinok. Radšej siahnite po prírodnom preparátu, ktorý si poradí s vypadávaním vlasov už v priebehu niekoľkých týždňov užívania. S hustou hrivou budete sebavedomejší.

Padajú vám vlasy? Nájdite konečne to správne riešenie.

Padajú vám vlasy? Nájdite konečne to správne riešenie.

Asami podporuje rast vlasov

Akonáhle začnete používať prípravok Asami, určite budete čoskoro pozorovať zlepšenie. Postará sa o rýchlejší rast vlasov, ich hustotu a spevnenie. Už nebudete musieť zakrývať lysiny a riedke vlasy. To poteší nielen ženy, ale aj mnohých mužov, ktorí si na svoju vizáž potrpia a ktorí nechcú mať nepekné plešiny.

Asami je prípravok bojujúci proti vypadávaniu vlasov.

Asami je prípravok bojujúci proti vypadávaniu vlasov.

V zložení produktu proti vypadávaniu vlasov sa nachádzajú iba čisto prírodné suroviny, medzi ktorými je napríklad ricínový olej so svojimi úžasnými regeneračnými účinkami. Ďalšími látkami sú všehoj ázijský a žihľava dvojdomá. Tieto prvky v zložení zabezpečujú lepšiu štruktúru vlasov, pričom zároveň predstavujú významné antioxidanty. O uvoľnenie upchatých pórov sa postará podbeľ liečivý. A nechýbajú ani ďalšie vitamíny a minerály, ktoré vašim vlasom len prospejú.

Asami pomôže ku kvalitným vlasom ženám aj mužom.

Asami pomôže ku kvalitným vlasom ženám aj mužom.

Ako často sprej na vypadávanie vlasov používať?

Aby sa dostavili výsledky v čo najkratšom čase, potom by ste mali sérum Asami na vlasy nanášať aspoň dvakrát až trikrát týždenne. Nestačí ho nanášať iba mesiac. Veľmi dôležitá je dlhodobá kúra, počas ktorej sa stimulujú vlasové folikuly a padanie vlasov sa nielenže zastaví, ale naštartuje sa aj rast vlasov nových.

Asami – prípravok proti padaniu vlasov a k podpore ich rastu.

Asami – prípravok proti padaniu vlasov a k podpore ich rastu.

Zdroj obrázkov: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – špecialista na copywriting a vizualizáciu obsahu

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník