Ešte viac ako o svojom obľúbenom produkte prezrádza kaderníčka Yveta Růžičková o svojom tíme. Prečítajte si viac v rozhovore.

Česká kaderníčka Yveta Růžičková si síce v týchto dňoch užíva materskú dovolenku so svojou dcérou, to jej ale nebránilo v tom, zapojiť sa aj svojím tímom do súťaže kaderníckych premien AICHI 2016. Yveta prevádzkuje úspešný kadernícky salón Vanilkové Nebo ktorý nájdete v Hodoníne, na Národnej triede 99. Yveta Růžičková postúpila do finále tohtoročného AICHI už hlasovaním poroty.

Yveta Růžičková: spovedáme kaderníkov v súťaži premien AICHI 2016

Prečo si sa prihlásila do súťaže AICHI 2016? Čo si myslíš, že Ti súťaž prinesie?

∴ Yveta Růžičková: Do súťaže som sa prihlásila, pretože ma kadernícke súťaže veľmi bavia. Milujem prácu s vlasmi, od zháňania modelky, celé to chystanie, vyberanie farby. Je do toho zapojený celý salón, tak si vždy užijeme veľa spoločných chvíľ, je sranda, a hlavne je to vyskočenie z toho každodenného stereotypu v práci. Aj keď teraz momentálne som na materskej a tak si užívam s dcérou 🙂 Súťaž mi dá určite plno zážitkov a nových skúseností.

Súťažíš v AICHI prvýkrát, alebo máš za sebou už nejaké predchádzajúce účasti v tejto súťaži či dokonca úspechy?

Yveta Růžičková: Do finále AICHI som sa dostala tento rok prvýkrát.

Yveta Růžičková – Vanilkové Nebe, Hodonín | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Yveta Růžičková – Vanilkové Nebe, Hodonín | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do semifinálového kola

Predstavíš nám svoj tím, ktorý Ti v súťaži AICHI pomáha?

Yveta Růžičková: Môj tím, to je vizážistka Monika Prokešová, u mňa v salóne pracuje štyri roky ako kozmetička-vizážistka-manikérka. Urobila si aj rekvalifikáciu na kaderníčku, a tak sa dva roky venuje aj vlasom. Ďalej je to Denisa Walterová – kolegyňa kaderníčka, ktorá je v salóne päť rokov. Sme si inšpiráciou navzájom. Rada sleduje trendy nielen vo vlasoch, ale aj v móde, preto nám bude pomáhať s výberom outfitu.

Čo by si žiadnej žene pri premene nikdy neurobila? Existuje strih, farba alebo styling, ktorý pokladáš skutočne skôr za pomstu?

Yveta Růžičková: Nikdy by som určite nespravila trvalú onduláciu. Nemám to rada, je to niečo neprirodzené.

Čo Ťa v súčasnej dobe baví robiť s vlasmi klientiek a klientov najviac?

Yveta Růžičková: Najviac ma baví farbiť vlasy tak, aby to vyzeralo prirodzene. Žiadne šialenosti, skôr peknú lesklú krásnu farbu svetlejšiu v koncoch. Proste aby boli vlasy zdravé a hebké na dotyk.

Yveta Růžičková – Vanilkové Nebe, Hodonín | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do finálového kola

Yveta Růžičková – Vanilkové Nebe, Hodonín | Premeny AICHI 2016 – postupujúci do finálového kola

Máš tip na kozmetický produkt, ktorý Ti pripadá ako skutočne top a rada ho doporučuješ?

Yveta Růžičková: Rada používam lak na vlasy Performance od Welly. Krásne zafixuje účes, nelepí, nezaťažuje, je to môj každodenný pomocník.

Odhadneš, koľko zákazníkov si počas roka odnesie od Teba nový alebo upravený účes?

Yveta Růžičková: To asi naozaj neodhadnem, ale keď som v plnom nasadení tak 12 hodín denne nie je žiadny problém 🙂 Momentálne si ale užívam krásne obdobie s dcérou na materskej.

Ako často meníš svoj účes Ty sama?

Yveta Růžičková: Svoj účes som nemenila snáď desať rokov 🙂 Svoje vlasy moc neriešim, aj keď by som asi mala 🙂 Ja osobne nemám rada zmeny, možno je to tým, že práve na ostatných sa tak vybláznim 🙂

Yveta prevádzkuje úspešný kadernícky salón Vanilkové Nebo ktorý nájdete v Hodoníne, na Národnej triede 99.

Yveta prevádzkuje úspešný kadernícky salón Vanilkové Nebo ktorý nájdete v Hodoníne, na Národnej triede 99.

Čo najzaujímavejšieho Ťa v Tvojej kadernícke praxi postretlo? Akých ľudí si stretla, aké máš za sebou úspechy a ako dlho už vlastne ako kaderníčka pracuješ?

Yveta Růžičková: Ako kaderníčka pracujem desať rokov. Za mňa najväčší úspech je to, že som si po dvoch rokoch praxe otvorila svoj salón Vanilkové Nebo. Začala som sama a bolo to náročné. Teraz ale s odstupom času viem, že to stálo za to. Máme v salóne skvelý tím, práca nás veľmi baví, navzájom sa inšpirujeme, veľmi si rozumieme a sme na rovnakej vlne. Mám ich veľmi rada a ďakujem za ne. Ľudí stretávam rôzne, niekedy je to popravde náročné, pretože to čo si človek vypočuje nebývajú len krásne a super príbehy. Život je život, niekedy nám nadelí naozaj zaujímavé osudy. Ja som zrovna človek, ktorý to veľa vstrebáva, ťažko sa toho zbavujem, ale naopak je mnoho ľudí veľmi inšpirujúcich, pozitívnych s krásnymi zážitkami, tak to zase človeka nabije na rok dopredu. Pokiaľ ide o moje úspechy v súťažiach, tak som 4-krát postúpila do kaderníckej súťaže Trend Vision Award (Wella Professionals) a z toho som vyhrala dvakrát 3. miesto.

Prezraď nám svoje životné motto?

Yveta Růžičková: Motto nemám žiadne. Riadim sa vlastným srdcom, to je pre mňa najdôležitejšie.

Zdroj obrázkov: AICHI, Yveta Růžičková Facebook

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník