Kult krásy je symbolom 21. storočia. Nezáleží na tom, ako sa menia trendy. Či sú v móde úzke alebo široké boky, plochý či guľatý zadoček, malé prípadne veľké prsia, blond eventuálne havranie vlasy. Krása spočíva v zdraví, sebavedomí, ale aj v individualite, pokiaľ ide trebárs o módu. To všetko sú nemalé investície, ktoré musíme pravidelne vynakladať na kozmetiku, doplnky stravy, oblečenie, šperky či obuv. Naučte sa nakupovať tieto veci lacnejšie. Zľavový kód vám pomôže ušetriť aj pri skrášľovaní.

Krása nie je vôbec lacná záležitosť

Kvalitná kozmetika by nás mala sprevádzať po celý život. Tá nekvalitná nám dokáže z vlasov vytvoriť slamu, skaziť na dlho našu pleť, a dokonca spôsobiť vážne zdravotné potiaže. Tá najlacnejšia je zas často úplne k ničomu. Neprináša potrebný výsledok a efekt, a tak sú to zbytočne vyhodené peniaze. Spôsob, ako si môcť dovoliť kvalitnejšie produkty, je s využitím zliav. Nie tých podozrivo akčných akcií v hypermarketoch, kedy výrobca pred akciou zásadne znížil aj kvalitu výrobku. Naučte sa nájsť vždy ten správny zľavový kód a ušetriť.

A koľko vás teda stojí krása mesačne? Schválne si to spočítajte. Hygienické potreby, kozmetika, móda… Už len za produkty dáme stovky eur. Ak pridáme ešte návštevy salónov, je táto čiastka pekne vysoká.

Úžasným pomocníkom na ceste za „lacnejšou“ krásou je projekt Bonipo.sk

Bonipo.sk mapuje možnosti lacnejších nákupov, ponúka zľavové kupóny, kódy aj prehľad výpredajov či špeciálnych akcií napríklad s dopravou zadarmo. Vďaka nemu dokážeme nakupovať produkty pre krásu lacnejšie, môžeme si dovoliť preto produktov viac, alebo tie drahšie a kvalitnejšie.

Vlasová kozmetika z lekárne

Riešite problémy s vlasmi či s vlasovou pokožkou? Kúpte si to najkvalitnejšie pre vlasy v lekárni. Na Bonipo nájdete pravidelne zľavový kupón či zľavový kód napríklad na nákupy na Dr.Max. V lekárni však kúpite aj produkty, vďaka ktorým môžete svoje vlasy „nakŕmiť zvnútra“. Vitamínové doplnky pre vlasy pomáhajú ich rastu aj kvalite. Mali by byť neoddeliteľnou súčasťou našej starostlivosti vlasy.

Zľavový kód a dobroty pre krásu

Nielen zdravie a krása našich vlasov závisí od našej stravy. Avšak bio výrobky a zdravá výživa patria k tým finančne náročnejším. Nie je prekvapivé, že chudobnejší ľudia trpia obezitou častejšie. Zdravá výživa je pre nich totiž menej dostupnou. Prestaňte o zdravej výžive len čítať na blogoch. Naučte sa zdravé produkty nakupovať lacnejšie. Vďaka Bonipo.sk budete mať prehľad o tom, kde nájdete aktuálne výpredaje zdravej výživy, ale tiež ju kúpite lacnejšie vďaka zľavovým kódom a kupónom.

Šatník, ktorý nestojí viac ako musí

Naučte sa nakupovať výhodnejšie aj módu. Nákupné zvyklosti sa menia. Stále častejšie nakupujeme a budeme nakupovať na internete. Nepreklikávajte sa ale rôznymi e-shopmi len tak. Príďte na Bonipo.sk a najprv sa pozrite, kde vám letné šaty, plavky, módne tenisky či iné kúsky šatníku práve teraz ponúknu výhodnejšie a so zľavou.

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník