Či už máte vlnité vlasy, alebo chcete vlny vykúzliť na svojich rovných vlasoch, poslúži vám náš návod, aby ste dosiahli vlny úplne dokonalé!

Krásne vlny vo vlasoch – to je symbol femme fatale. Niektoré z nás sú šťastné, pretože ich majú od prírody, iné z nás majú aspoň to šťastie, že nám vlny s pomocou rôznych kulm, natáčok a stylingu chvíľu držia, aj keď nie sú pre naše vlasy prirodzené. V žiadnom z oboch prípadov však cesta k dokonalým vlnám nemusí byť jednoduchá. Preto sme pripravili návod, ako je dosiahnuť a akú vlasovú kozmetiku k tomu použiť. Vybrali sme opäť vlasovú kozmetiku Redken.

Zoznam vlasovej kozmetiky, ktoré budete k vytvoreniu vlny vo vlasoch potrebovať a ich postupná aplikácia

Zoznam vlasovej kozmetiky, ktoré budete k vytvoreniu vlny vo vlasoch potrebovať a ich postupná aplikácia

Ako vytvoriť dokonalé vlny – postup:

  1. Na vlhké vlasy rozprášte podkladovú bázu Redken Pillow Proof Blow Dry Express Primer a vlasy vyfúkajte.
  2. Rozdeľte vlasy na stredne veľké pramene a naneste na ne sprej pre tepelnú ochranu Redken Iron Shape 11.
  3. Teraz nastupuje na scénu pomocníčka pre vlny – kulma. Natočte svoje vlasy kulmou o stredne veľkom priemere. Každý prameň zasponkujte a nechajte vychladnúť. Akonáhle vlasy vychladnú, rozpustite ich a prstami pretrepte.
  4. Ak chcete plnší účes, vlasy prečešte kefou pre vzdušný vzhľad.
  5. Pre dokonalú fixáciu vĺn a účesu naneste lak Redken Forceful 23.
  6. Prípravky na vlasy Redken a vlasovú kozmetiku Redken pre tieto vlny kúpite v kaderníckych salónoch Redken alebo u predajcov s profesionálnou vlasovou kozmetikou.

Zdroj obrázkov: Redken – vlny

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník