S kolekciou Pre-Fall 2015 predstavila móda Roberto Cavalli tiež 42 variácií na jedny dlhé vlnité vlasy. Prekvapivá vás, ako sa môžu meniť účesy na jednej žene.

Celkom 42 outfitov, ale aj účesov pre dlhé vlnité vlasy, predstavil módny návrhár Roberto Cavalli so svojou kolekciou Pre-Fall 2015. Ako väčšina Pre-Fall kolekcií sa neprezentuje na módnej prehliadke, ale ako outfity fotené na jednej modelky. V kolekcii Roberto Cavalli sa však k rôznym modelom pridalo aj rôzne nastylovanie dlhého účesu. Jedny vlasy sa tak premenili na 42 variácií pre dlhé vlnité vlasy. Alebo skôr zvlnené vlasy, pretože ide o jemné vlny, ku ktorým nemusíte mať vrodené dispozície, ale dokážete si ich vytvoriť jednoduchú úpravou.

Dlhé vlnité vlasy ako módne účesy v kolekcii Roberto Cavalli Pre-Fall 2015.

Dlhé vlnité vlasy ako módne účesy v kolekcii Roberto Cavalli Pre-Fall 2015.

Dlhé vlnité vlasy podľa Roberto Cavalli Pre-Fall 2015

Pozrite sa, ako všemožne sa dajú dlhé vlnité vlasy nosiť – rozpustené, zopnuté, rôzne upravené stylingom. Nejde o nijak výrazné zmeny. Ale o tie zvyčajne ani nestojíme. Napriek tomu ide o ukážku toho, ako jeden strih pre dlhé vlasy môže vyzerať zakaždým jinak.Do galérie som vybrala len tie najvýraznejšie úpravy účesu. Ak sa chcete pozrieť na všetkých 42 variácií účesu a zaujíma vás tiež úžasná móda z kolekcie Roberto Cavalli Pre-Fal 2015, pozrite sa na celý článok tejto kolekcii v článku v našom módnom magazíne Moda.sk >>

FOTOGALÉRIA: Dlhé vlnité vlasy ako móda Pre-Fall 2015

Zdroj obrázkov: účesy a móda Roberto Cavalli Pre-Fall 2015

Dlhé vlnité vlasy podľa Roberto Cavalli – móda a vlasy 42x inak!
Podarená módna kolekcia a podarené účesy – to je móda Roberto Cavalli Pre-Fall 2015. Jeden účes dokázali štylisti pretvoriť na mnoho variácií s jemnými obmenami. Praktický účes pre dlhé vlasy na každý deň je vďaka svojej variabilite veľmi kreatívny a to bez zbytočnej extravagancie.
Strih95%
Farba90%
Styling95%
Variabilita100%
Účes vs. outfit100%
Plusy
  • veľká variabilita
  • jednoduchý účes
  • bezúdržbový účes
Mínusy
  • iba pre dosť dlhé vlasy
96%Celkové hodnotenie

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník