Chcete skutočne radikálnu zmenu účesu? Farebný melír vás premení na nepoznanie. Pozrite sa na premeny, ktoré predviedli americkí kaderníci.

Zo šedej myšky skutočne cool kráska? Dokonalý farebný melír, samozrejme v kombinácii s módnym strihom, dokáže každú ženu premeniť skutočne na nepoznanie. A keďže nám americkí vlasový stylisti, koloristi a kaderníci, ktorí sa zapojili do súťaže NAHA North American Hairstyling Awards dopriali nahliadnuť aj pod pokličku súťaže, vidíme, ako dievčatá a dámy doslova s farebným melírom rozkvitli. Sú tieto účesy príliš extravagantné pre bežné nosenie? Nepovedal by som! Farebný melír patrí medzi to najmódnejšie, čo dnes môžete svojim vlasom a svojmu vzhľadu všeobecne dopriať. Rozhodne to chce vopred popremýšľať alebo sa poradiť, aké farby sú pre váš typ vhodný. Je tiež nutné popremýšľať, ako budete s novou farbou schopná kombinovať svoj šatník – je naivné si myslieť, že ho zvládnete zo dňa na deň zmeniť kvôli novému účesu. Nebolo by to nič lacného. A potom už hurá na nový farebný melír. Pozrite sa, ako dopadli slečny a dámy v premenách, ktoré vidíte. Je to nielen inšpirácia, ale aj ukážka, ktorá vás pri voľbe farebného melíru nevrhne do neznáma. Vidíte predsa, ako dobre to dopadlo!

Tri top účesy s farebným melírom od amerických kaderníkov súťažiacich v NAHA 2014. Zľava: Alina Friesen (A Michael Levine Salon Group, Vancouver, BC, fotograf: Kale Friesen), Loretta Tom (Salon Haze, Vancouver, BC, fotograf: Matthew Burditt) , Chrystofer Benson (South Weber, UT, fotograf: Joseph Cartright)

Tri top účesy s farebným melírom od amerických kaderníkov súťažiacich v NAHA 2014. Zľava: Alina Friesen (A Michael Levine Salon Group, Vancouver, BC, fotograf: Kale Friesen), Loretta Tom (Salon Haze, Vancouver, BC, fotograf: Matthew Burditt) , Chrystofer Benson (South Weber, UT, fotograf: Joseph Cartright)

Najlepší farebný melír predviedol Chrystofer Benson

Z piatich finalistov v NAHA 2014 v kategórii Haircolor nakoniec so svojimi farebnými melírmi zvíťazil Chrystofer Benson. Vlasy ostrihané ako bôb a asymetrické mikádo dostali nádherný farebný melír v odvážnych farbách, kde základ tvorí žiarivá slnečná žltá, kobaltovo modrá a farba roka 2014 – Radiant orchid. Kto sa v trendy farbách tohto roku a tiež jesene a zimy stráca, ten sa môže pozrieť na špeciálny článok.

Farebný melír – Chrystofer Bergson

Kaderník: Chrystofer Bergson

South Weber, UT

Fotograf: Joseph Cartright

Farebný melír ďalších finalistov NAHA 2014

Pozrite sa aj na ďalšie kolekcie NAHA 2014 – Haircolor s farebným melírom. Medzi najlepšími je farebný melír plný dúhových odleskov od Berry Bachen, módny farebný melír v trendy ružovej, fialovej a modrej od Alina Friesen, odvážne farby od Daniel Rubin a žiariaci moderný melír Loretta Tom.

Farebný melír –Berry Bachen

Kaderník: Berry Bachen

MAINENTRANCE Artists

New York, NY

Fotograf: DJ Riggs

Farebný melír –Alina Friesen

Kaderník: Alina Friesen

A Michael Levine Salon Group

Vancouver, BC

Fotograf Kale Friesen

Farebný melír –Daniel Rubin

Kaderník: Daniel Rubin

Dennis Bartolomei

Chicago, IL

Fotograf: Babak

Farebný melír –Loretta Tom

Kaderník: Loretta Tom

Salon Haze

Vancouver, BC

Fotograf: Matthew Burditt

Zdroj obrázkov: účesy kaderníkov v NAHA 2014

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník