Vo svojej kolekcii Muse Collection česká kaderníčka Petra Měchurová umne balansuje na hranici dámskeho a pánskeho štýlu. Pozrite sa na účes z tejto kolekcie.

Prestížna česká kaderníčka Petra Měchurová v Muse Collection ukazuje, ako tenké sú niektoré hranice medzi pánskym a dámskym štýlom a ako detaily môžu hrať hlavnú úlohu. V hlavnej úlohe jej kolekcie sú vlasy na základe mikádového strihu, v pokušiteľskom blond tóne s broskyňovými dotykmi. Vlasové textúry názorne predvádzajú nekonečné metamorfózy, prekvapivé a pôsobivé v každej jej podobe.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): krátky dámsky účes.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): krátky dámsky účes.

Petra Měchurová v Muse Collection predstavuje hladko sčesané vlasy smerom dozadu v starostlivo upravenom a až ľahko prísnom štýle odrazu mení rebelské akoby pokrčené a hore vyčesané vlasy. Tie sa však ako mávnutím čarovného prútika dokážu premeniť vo zvodné glamour vlny v novom poňatí. Jemne splývajúce vlny totiž naberajú rôzne smery, a tak sa vlasy vlnia vo výraznej pätke na čele, nasledované protichodne zvlneným smerom na stranách i vzadu.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): rozvlnené mikádo.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): rozvlnené mikádo.

Výsledkom je efekt dokonale upraveného účesu s prvkami, ktoré vo vás vyvolajú nepokoj svojim zdanlivým neusporiadaním. A presne taká je kolekcia Petry Měchurovej – Muse Collection. Prekvapivá a uchvacujúca pri každom ďalšom pohľade na ňu. Užite si inšpiráciu na vlnách účesov, ktoré na prvý pohľad nie sú také, aké sa zdajú byť.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): krátky dámsky účes ostro hraničiaci s pánskym štýlom.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): krátky dámsky účes ostro hraničiaci s pánskym štýlom.

Tým: Petra Měchurová – Muse Collection

Hair: Petra Měchurová

Photograph: Anna Mrázek-Kovačič

Make-up: Kristýna Georgievská

Styling: Mária Kohútik

Production: Milan Dočkal

 

Zdroj obrázkov: Petra Měchurová – Muse Collection (2014)

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník