Odvážne mladistvé účesy 2015 od Rocky Vitelli sú úžasným spojením módy a účesov. Pastelové farby na vlasy dokážu vytvoriť dokonalé outfity s oblečením.

Odvážne farebné vlasy sú veľkým lákadlom. Vyzerajú rebelsky a módne, urobia vás neprehliadnuteľnými a originálnymi. Avšak autor týchto nádherných účesov, Rocky Vitelli, chcel ukázať, že ide ešte o viac. Pastelové farby na vlasy dokážu nádherne dotvoriť aj módne outfity. Bez farebných vlasov by im chýbal kúsok duše. Pastelové farby vlasov Rocky Vitelli nekombinoval s pestrým oblečením, ale oživil s nimi celočierne rockerské módne kúsky postavené na koži, odvážnych topoch a štýlových šperkoch.

Pastelové farby na vlasy podľa Rocky Vitelli.

Pastelové farby na vlasy podľa Rocky Vitelli.

Pastelové farby na blond vlasy v tomto roku skutočne patria!

Predovšetkým na blond vlasy v tomto roku pastely skutočne patria. Kým u tmavých vlasov by išlo o dosť radikálny odfarbovací proces, blond vlasy možno pastelmi oživiť ľahko trebárs aj pomocou nepermanentných farieb. Jeden deň môžete byť na ružovo, druhý na žlto, v najodvážnejšie dni staviť napríklad na modrú alebo na zelenú. A aj keby ste bola fanatickou milovníčkou čierneho oblečenia, vďaka striedaniu farieb účesu môžete vyzerať zakaždým inak. Pastelové farby na blond vlasy tento rok rozhodne vyskúšajte.

FOTOGALÉRIA: Pastelové farby na vlasy

O kolekcii účesov

Názov kolekcie: New Wave Collection 2015

Vlasy: Rocky Vitelli

Make-up Artist: Alessia Genova

Styling: Dasha

Foto: Polk Liang

Zdroj obrázkov: účesy prestížneho kanadského kaderníka Rocky Vitelli

CHCEM MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZADARMO!

Nechajte si posielať magazín Vlasy a účesy do vašej e-mailovej schránky! Staňte sa členom najväčšej komunity ľudí, ktorí milujú svoje vlasy a vedia, že zdravé a krásne vlasy sú korunou krásy!

Váš e-mail

Som profesionálny kaderník